Neler Yeni

Öneri Grafik Tablet Onerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Bütçe
1000
PDF ve kitap icin kullanacagim bir cizim tableti ariyorum kablosuz ya da kablolu Type-C girisli bir model olabilir

Bütçem 1000 TL.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu genelde çizime yeni başlayacaklara öneriyorum. Profesyonel kullanım için de uygun. 3 yıl kadar kullandım. Bu bütçedeki en iyi seçeneklerden biri diyebilirim. Total boyutu A4 kağıdıyla aynı olduğu için alışmakta zorluk çekmezsin. https://amzn.eu/d/4AkACaj

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu genelde çizime yeni başlayacaklara öneriyorum. Profesyonel kullanım için de uygun. 3 yıl kadar kullandım. Bu bütçedeki en iyi seçeneklerden biri diyebilirim. Total boyutu A4 kağıdıyla aynı olduğu için alışmakta zorluk çekmezsin. https://amzn.eu/d/4AkACaj
hangi girisi kullaniyor grafik tabletlerde neye dikkat etmem gerekiyor alirken

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hangi girisi kullaniyor grafik tabletlerde neye dikkat etmem gerekiyor alirken
Micro usb olması lazım. PDF için kullanacaksan çok dikkat etmen gereken bir şey yok. Basınç hassasiyeti vs. önemli ama çizim için kullanmayacaksan çok önemi yok. Wacom one serisine de bakabilirsin. Şu an mouse niyetine one small kullanıyorum ama attığım model daha kaliteli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Micro usb olması lazım. PDF için kullanacaksan çok dikkat etmen gereken bir şey yok. Basınç hassasiyeti vs. önemli ama çizim için kullanmayacaksan çok önemi yok. Wacom one serisine de bakabilirsin. Şu an mouse niyetine one small kullanıyorum ama attığım model daha kaliteli.
Kalemi pilli mi uygulamasi varmi ciziliyor mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu fiyat araliginda baska oneriniz varsa onuda alabilirim type c girisli yada kablosuz model yokmu bu ozelliklerde attiginiz modeli almak mi mantikli kalemi pilli mi uygulama destegi varmi yuzeyi ciziliyor mu

Yasin Çınar

80+ Bronze
wacom one küçük modeli var bende çok memmunum ders çalışmak için kullanıyorum pdf indiriyorum üzerinde işlemleri yapıyorum çok rahat oluyor bu fiyata alabileceğin en iyisi bence.

JSezar

80+ Silver

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kalemi pilli mi uygulamasi varmi ciziliyor mu ?

bu fiyat araliginda baska oneriniz varsa onuda alabilirim type c girisli yada kablosuz model yokmu bu ozelliklerde attiginiz modeli almak mi mantikli kalemi pilli mi uygulama destegi varmi yuzeyi ciziliyor mu
Bu fiyat bandında başka model kullanmadığım için type c veya kablosuz önerim yok maalesef. M708in bendeki kalemi şarjlıydı. Ama yeni modellerde şarjsız ve pilsiz kalem de gelebilir onu bilemiyorum. Bulabilirsen bir araştır. Wacom da pilsiz normal kalem. İkisinin de uygulaması var ama wacomun uygulama/güncelleme desteği daha iyi.

Bende bir tane yedek wacom one small var. Mouse niyetine kullanıyorum. İhtiyacın varsa uygun bir fiyattan verebilirim. Burada reklam gibi olmasın da özelden yazabilirsin istersen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Bu fiyat bandında başka model kullanmadığım için type c veya kablosuz önerim yok maalesef. M708in bendeki kalemi şarjlıydı. Ama yeni modellerde şarjsız ve pilsiz kalem de gelebilir onu bilemiyorum. Bulabilirsen bir araştır. Wacom da pilsiz normal kalem. İkisinin de uygulaması var ama wacomun uygulama/güncelleme desteği daha iyi.

Bende bir tane yedek wacom one small var. Mouse niyetine kullanıyorum. İhtiyacın varsa uygun bir fiyattan verebilirim. Burada reklam gibi olmasın da özelden yazabilirsin istersen.
ilk attiginiz model daha cok aklima yatti wacom onun kadar donanimli degil linkteki urune daha kaliteli demistiniz ilk yorumda rps degeri var birde bu tablet yada kalemde o neye gore degisiyor ne onemi var

Son düzenleme:

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ilk attiginiz model daha cok aklima yatti wacom onun kadar donanimli degil daha kaliteli demistiniz ilk yorumda rps deger var birde bu tablet yada kalemde o neye gore degisiyor ne onemi var
Gecikme/tepkime süresi diyebiliriz kısaca. İki modelde de o konuda sorun yaşamazsın. M708i alabilirsin o halde direkt. İşini çok fazlasıyla görür. Wacom isteklerini karşılayacak bir model ama m708 isteklerini çok fazlasıyla karşılayacak bir model diyebilirim. Kalite olarak da daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Gecikme/tepkime süresi diyebiliriz kısaca. İki modelde de o konuda sorun yaşamazsın. M708i alabilirsin o halde direkt. İşini çok fazlasıyla görür. Wacom isteklerini karşılayacak bir model ama m708 isteklerini çok fazlasıyla karşılayacak bir model diyebilirim. Kalite olarak da daha iyi.
bu urun nasildir kablosuz ve daha yeni bir urun ikisi arasinda kaldim m708 mi alsam bunumu alsam

Top Bottom