Neler Yeni

Gta 5 ONLİNE Cheat engine

cyrax4580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cyrax45
gta 5 online da cheat engine üzerinden düzenli olarak para hilesi yapabiliyorum ancak level hilesinde cheat engine de fazla olmayan istediğim bir sayı değerini girdiğimde tüm satırdaki sayılar aynı olmuyor(muhtemelen biryerlerde yanlış yapıyorum) ve genellikle oyun yanıt vermiyor daha doğrusu oyun penceresine geçemiyorum(oyunu windowed a almayı denedim olmadı) sizce nerede hata yapıyorum?

favianx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alperen Mol
gta 5 online da cheat engine üzerinden düzenli olarak para hilesi yapabiliyorum ancak level hilesinde cheat engine de fazla olmayan istediğim bir sayı değerini girdiğimde tüm satırdaki sayılar aynı olmuyor(muhtemelen biryerlerde yanlış yapıyorum) ve genellikle oyun yanıt vermiyor daha doğrusu oyun penceresine geçemiyorum(oyunu windowed a almayı denedim olmadı) sizce nerede hata yapıyorum?
Bence yapmayın aslında birkere para hilesi yapmışsınızda daha 1.5 ay önce cheat engine üzerinden yaptım para hilesi 1 haftaya kalmadan ban yedim 1 aylık bence uğraşmayın cheat engine ile.

Mr.White

80+ Bronze
Cheat engine'den değil de mod menüden yapsan daha iyi 5 yıldır falan da ban yemedim

cyrax4580

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cyrax45
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mod menüsü dediğin olayı bilmiyorum aga açıklarsan sevinirim daha özel hile platformundan falan mı bahsediyorsun anlamadım

Top Bottom