Neler Yeni

GTA 6 Konuşuyoruz. Detaylı Tartışalım..

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
İlk Soruyla Konuyu Başlatim. Devamını Siz Getirirsiniz :) Çünkü Çok Büyük Çaplı Bir Oyun Geliyor. Ve Bu Konuda Konuşmak İsteyen Bir Çok İnsan Vardır eminim.

soru ;
GTA 6 Nın Çıktığı Gün Buglarla Hatalarla Çıkma ihtimali varmı ? Çünkü İnternetten duyduklarımıza göre Çok Büyük Çaplı bir oyun geliyor. Rdr2 den 2 Kat Fazla Detay Olacağına Eminim. Çünkü Açık Dünya Unsurları Çok Fazla Ayrıca eski bir söylentiye göre Her Bina Girme Muhabbeti de var. Anlaşılan Çok Detay Olucak. Oyunu Nasıl Ayakta Tutacaklar Çok Merak Ediiyorum.

Son düzenleme:
rdr remastered ı da para için yapıyorlar heralde boş durmasınlar diye
Yapıyorlar ki insanların odağı gta 6 dan biraz dağılsın rdr 2 remastered nasıl olmuş gibi cevaplara ve incelemelere kafa yoralım istemişler yani buda onlara yine 1 yada 2 yıl daha gta 6 yı bekletme süresi verecek

xTURANN

80+ Bronze
Günümüzde "bence" gta 5 kadar gelişmiş bir oyun yok. Evet texture'lar falan çok iyi değil, araçların alt takımı yok, çizim. Egzozlar gerçek değil fakat yine de bu kadar gerçekçi oyun yok. GTA 5'e getirecekleri güçlü bir güncelleme ile zaman bile kazanırlar, şuan getirilen dlc'ler, görevler falan hep oyuncular tekrar gelsin, bırakmasın oyunu diye.
RDR2 Remastered yapıldığını duymadım ama yapılıyorsa oyunun çıkışı için zaman kazanmaya falan çalışıyorlardır. Bu durumda gta 6 min 7+ yıl devamlılığını sürdürecek bir oyun olacaktır. Kaldı ki izlediğim bir videoda gta 5'te event sayısı 70'in altındayken gta 6'da bulunan şeylere göre 160 - 170 arasındaymış. Eventten kastım sokakta soyulan insanlara yardım etmemiz falan.

Evet gta 6 oyun piyasasına yön verecek, liderliği salmayacak bir oyun fakat TR'nin yarısı yine YouTube'dan bitirecek.

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
Günümüzde "bence" gta 5 kadar gelişmiş bir oyun yok. Evet texture'lar falan çok iyi değil, araçların alt takımı yok, çizim. Egzozlar gerçek değil fakat yine de bu kadar gerçekçi oyun yok. GTA 5'e getirecekleri güçlü bir güncelleme ile zaman bile kazanırlar, şuan getirilen dlc'ler, görevler falan hep oyuncular tekrar gelsin, bırakmasın oyunu diye.
RDR2 Remastered yapıldığını duymadım ama yapılıyorsa oyunun çıkışı için zaman kazanmaya falan çalışıyorlardır. Bu durumda gta 6 min 7+ yıl devamlılığını sürdürecek bir oyun olacaktır. Kaldı ki izlediğim bir videoda gta 5'te event sayısı 70'in altındayken gta 6'da bulunan şeylere göre 160 - 170 arasındaymış. Eventten kastım sokakta soyulan insanlara yardım etmemiz falan.

Evet gta 6 oyun piyasasına yön verecek, liderliği salmayacak bir oyun fakat TR'nin yarısı yine YouTube'dan bitirecek.
Eğerki Oyun 2025 De Çıkarsa Ki Muhtemel Çünkü bir tanıtım/trailer bile göremedik. 12 yıllık bir süreç ortaya çıkacak gta 6 için. hadi rdr ve remastered ın da yapılıdığını düşünürsek. 9-10 yıla düşerde. rdr ve remastered ı rockstarın tüm firmaları yapmıyor. sadece bi kaç firma yapıyor. gta 6 üzerinde tüm rockstar firmaları işe koyuluyor. bence rockstar gibi büyük çaplı bir firmanın 12 yıllık yada 10 yıllık bir oyun çıkarması çok büyük bir olay. örnek olarak starfield i göz önüne alırsak 25 yıldır geliştiriliyor. fakat eminimki rockstar kadar yoğun çalışmıolardır. ve rockstar kadar firması yok. çok büyük bir oyun geliyor. umarım oyuncuları hüsrana uğratmaz..

Son düzenleme:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
GTA sa dan sonra çıkan oyunlar hayal kırıklığı olmuştu benim için. Ama gta5 ile 6 arasına rdr2 gibi bi başyapıt koydu rockstar. Rdr2 deki tecrübelerini gta6 ya güzel bi şekilde yansıtabilirlerse tüm zamanların en iyi oyunuyla karşılaşabiliriz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,460
İsim
MehmedVII
İlk Soruyla Konuyu Başlatim. Devamını Siz Getirirsiniz :) Çünkü Çok Büyük Çaplı Bir Oyun Geliyor. Ve Bu Konuda Konuşmak İsteyen Bir Çok İnsan Vardır eminim.

soru ;
GTA 6 Nın Çıktığı Gün Buglarla Hatalarla Çıkma ihtimali varmı ? Çünkü İnternetten duyduklarımıza göre Çok Büyük Çaplı bir oyun geliyor. Rdr2 den 2 Kat Fazla Detay Olacağına Eminim. Çünkü Açık Dünya Unsurları Çok Fazla Ayrıca Her Bina Girme Muhabbeti de dolaşıyor. Anlaşılan Çok Detay Olucak. Oyunu Nasıl Ayakta Tutacaklar Çok Merak Ediiyorum.
Hiçbir GTA oyununu bitirdikten sonra yapacak bir şey kalmıyor genelde. Tek yaptığım polislerle savaşmak oluyor benim modsuz olarak konuşursam. Oyun bittikten sonra da yapılacak şeyler olsa çok iyi olur.

Top Bottom