Neler Yeni

GTA 6 Konuşuyoruz. Detaylı Tartışalım..

CptSpork

80+ Bronze
Çıkış tarihini tartışmaya gerek yok çünki o konuda açıklama yapıldı rockstardan:
Rockstar Games’in ana şirketi olarak bilinen Take-Two Interactive, Nisan 2024’te başlayacak olan ve Mart 2025’e kadar sürecek olan önümüzdeki mali yıl için satışlarda önemli bir artış olacağını tahmin ediyor. Bu iddialı tahmin, muhtemelen GTA 6’nın o dönemde piyasaya sürülme planından kaynaklanıyor.
Yani 2025 Mart'a kadar oyun ya tamamen çıkış yapmış olacak ya da en azından ön sipariş verilebilir durumda olacak.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,476
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
İlk Soruyla Konuyu Başlatim. Devamını Siz Getirirsiniz :) Çünkü Çok Büyük Çaplı Bir Oyun Geliyor. Ve Bu Konuda Konuşmak İsteyen Bir Çok İnsan Vardır eminim.

soru ;
GTA 6 Nın Çıktığı Gün Buglarla Hatalarla Çıkma ihtimali varmı ? Çünkü İnternetten duyduklarımıza göre Çok Büyük Çaplı bir oyun geliyor. Rdr2 den 2 Kat Fazla Detay Olacağına Eminim. Çünkü Açık Dünya Unsurları Çok Fazla Ayrıca Her Bina Girme Muhabbeti de dolaşıyor. Anlaşılan Çok Detay Olucak. Oyunu Nasıl Ayakta Tutacaklar Çok Merak Ediiyorum.
gta 5 şuan bile eşi benzeri olmayan bir açık dünya oyunu arkadaşlarla yapılacak sayısız şey var gta6yı sabrısızlıkla bekliyorum

Grande Terim

80+ Silver
70 dolar fiyatı olsa, dolar 30 lira desek 2100 lira yapar. Silent hill 2 minimum GTX 1080 istiyormuş. GTA 6 daha sonra çıkacak. Ona da minimum RTX 3060 diyebiliriz.
mininimum gtx 1650 falan olur çünkü steamde en çok kullanılan kart 1650 zaten e adamlar gidip mininmum kartı 3060 yaparlarsa çoğu kişi oynayamayacak

CptSpork

80+ Bronze
mininimum gtx 1650 falan olur çünkü steamde en çok kullanılan kart 1650 zaten e adamlar gidip mininmum kartı 3060 yaparlarsa çoğu kişi oynayamayacak
Minimum sistem gereksinimlerine önem vereceklerini sanmıyorum. Konsollarda oynanabilir çalışacak şekilde çıkarırlar pc tarafında da minimum gereksinimleri kafaya takmazlar sonuçta 3060 da olsa o oyunu herkes oynamak isteyecek sırf yeni sistem alanlar sistemini güncelleyenler bile olur o oyun için

Grande Terim

80+ Silver
Minimum sistem gereksinimlerine önem vereceklerini sanmıyorum. Konsollarda oynanabilir çalışacak şekilde çıkarırlar pc tarafında da minimum gereksinimleri kafaya takmazlar sonuçta 3060 da olsa o oyunu herkes oynamak isteyecek sırf yeni sistem alanlar sistemini güncelleyenler bile olur o oyun için
Türkiyede herkes bir anda sırf gta oynamak için sistemi upgrade edebilirmi bilemiyorum :D

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
minimum 4gb zor olur bence en az 8 yada bi ihtimal 6 yaparlar bilemeyiz

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
Discorddan Tanıştığım Bir Yabancı Arkadaş bana bu 2 kişi yi gösterdi.
GTA 6 nın ana karakterlerinden biri olan jasonun bu 2 kişiden biri olduğu yada oyunda 2 den fazla erkek karakter olduğu konuşuluyor. tıpkı rdr2 de olduğu gibi john ve arthur
sizce bu 2 kişiden hangisi en çok jasona benziyor ?

Ekler

• collage.png
    collage.png
    800.5 KB · Hit: 44

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Discorddan Tanıştığım Bir Yabancı Arkadaş bana bu 2 kişi yi gösterdi.
GTA 6 nın ana karakterlerinden biri olan jasonun bu 2 kişiden biri olduğu yada oyunda 2 den fazla erkek karakter olduğu konuşuluyor. tıpkı rdr2 de olduğu gibi john ve arthur
sizce bu 2 kişiden hangisi en çok jasona benziyor ?
Bryan Zampella çok tartışılası bi isim. Sürekli oyunla imalı fotoğraf ve içerikler atıyor. Adını hiç söylemedi sanırsam. Eskiden olsa Rockstar'da bi aktörün böyle şeyler yapması mümkün değil. Ya adam troll ya da Rockstar reklam politikasını değiştirdi. Trol olsun olmasın R* yakın isimlerle olduğundan oyunda ana olmasa da bir rolü olacağı düşünülüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,873
Üyeler
153,457
Son üye
Larniz76
Top Bottom