Neler Yeni

Gelin ! GTA 6 Hakkında Tüm Detayları Konuşalım Tartışalım !

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
Bütçe
250
Merhaba GTA 6 Hakkında Uzun Zamandır. Araştırmalar Yapıyorum. Gündemi Sürekli Takip Ediyorum.
Ama Hala Rockstar Dan Net Bir Bilgi Duyamıyoruz. Ama Yinede Biz Gta 6 Hakkında Tartışabiliriz...
Herkezin Bu Konuda Yorumlarını Tahminlerini Bekliyorum. Nasıl Bir Oyun Olucak ? VB. Bir Çok Soruyu Burda Tartışalım.... :)

Mesaj otomatik birleştirildi:

GTA 6 Dan Beklediklerim şunlar ; Hepsini Oku..

1 : Daha Verimli Herşeyle İletişim Halinde Olduğumuz En Az Gta 5 kadar Büyük Bir Harita ki Zaten Gta 5 den büyük olacağına inanıyorum Haritanın Çünkü Beklentileri Karşılaması Gerekir. Aynı Zamanda Haritanın Üstünü Ve Altını Verimli Bir Şekilde Kullanmalıyız.

2 : Oyuncu Animasyonlarından Tut Çevredeki Elementlere Kadar Herşeyle İletişimli Olmalıyız. Örn Gta 4 teki Gibi Yerden Kutu Cola Alıp Adamın Kafasına Atmak, Ayrıca Çevredeki Herşeyi Kullanabilmeliyiz. NPC Ler Çok Akıllı Olmalı. NPC ler Daha Etkileşimli Bizimle Daha Çok Sohbet Etmeli (İntrolar Ve Video Kısımları Dışında)

3 : Araba Sürüş Hissiyatı Mükemmel Derecede Olmalı. Siz O Arabayı Kullanırken Arabayı Gerçekten Sürdüğünüzü Hissetmelisiniz. Dinamik Bir Sürüş Deneyimi Şart. Ki Ben Hatta GTA 5 in Sürüş Dinamiğini Tutarsız Bulsalarda Ben Şahsen Beğeniyorum Fakat Daha İyisi tabikide yapılabilir.

4: Daha Çok Yeşil Alan. Daha Çok Etkileşimli Mekanlar. Örn Bir Mekana Gidiyorsunuz Ve O mekan Size Nasıl Davranacağını Seçiyor Örn Rdr2 Deki Gibi Bir Mekana Girip Garmeni Dövdüğünüzde Bir Dahaki Gelişinizde Sizi Sevmiyordu Yada Hakarete Kadar Yolu Vardı Fakat Gta 6 Da Bu durumun Çok İyi Geliştirilmeli Yani Size Sadece NPC Olduğunu hisettirmemeli. Daha Gerçekçi Yapılmalı. Ayrıca Mekanlar ( Enviroment ) Olarak Oyunda Her Mekana Girmeliyiz. GTA Ve Rdr2 De Olmayan Bİkaç Özellik Örn Mekanın Üst Katı Genellikle Olmuyor. Çevre Hem Yukarda Hemde Aşağıda Olmalı. Örn Hayal Edin ! Gökdelene Kadar Çıkıyorsunuz. Ve Oyundaki Arkadaşınızla Orda Sohbet Ediyorsunuz. Güzel Olmazmıydı Bulutların Üstünde. Ayrıca Bulut Demişken gta dan beklediğim Çok istediğim Bir Konu Hayal Edin Uçaktasınız Ve Bulutların Yukarısındasınız. Bir Yere Kadar Hiç Bulut Yok. Gökdeleni Görüyorsunuz Bulutların Yukarısında Ardından Dahada Yükseliyorsunuz Uzaya Kadar Gidiyorsunuz. Aya Yolculuk Edebiliosunuz. Gibi Vb. Öte Fikirler Bunlar Ama Yapılsa Ne Kadar İyi Olur. Şahsen Ben Oyunda Uzaya Gitmek Çok İsterim.

5 : Doku Paketleri Ve Üst Düzey Grafik = Google da Araştırma Yaptım Hatta Önceden Farketmiştim. RDR2 Deki Bazı Dokular çok Tutarsız Örn Taş Elementleri Araştırın Sizde Farkedeceksiniz. Sanki Üzerinde Uğraşılmamış Bir Doku Görüyorsunuz Oyunda. Yine İyi Ama Üst Düzey Deil ÖRN Last Of Us 2 Daha İyi bu konuda Ayrıca Oyunun Grafiklerinin Kesinlikle 'Matrix Awakens' Gibi Bir Düzeyde Grafik Bekliyorum. Hatta Daha İyisini Bekliyorum Ve Onu Dengeleyecek Bir Optimizasyon Kesinlikle Şart Örnek Olarak Deathstranding Oyunu En iyi optimazsyona Sahip Oyunlardan Biri Ve Grafikleri De Çok İyi Yani Gtanın Bu Durumu Düzeltmesi İçin Çok Gelişmiş Bir Motora Sahip Olacakları Anlaşılıyor Ayrıca Oyunda Bekleme Süreleri Azaltılmalı Buda Çok Beklediğim Bir Konu Sadece Ben Deil Herkezin Beklediği Bir Konu . Yani Oyunda Bi garaja Girmek İçin 30 Saniye Beklemessin YA :9 Garaj Sonuçta. Tabi Daha İyi Bir Bilgisayarla Elbet Kolay Girebilirsin Fakat Herşartta O Garaja Yada Bir Mekana Yada Oyun Davetine Katılmak İnsanın Sinirini Bozuyor. Bekleme Olduğu Sürece Ayrıca Oyunun Çok İyi Bir Virüs Koruma Eklentisi Olmalı Bu Şart.

6 : Oyunda Üyelik Sistemi Olmamalı GTA + Olmamalı Bence He NFT Felan işi Olursa Olabilir Fakat Ayrı Bir Platform Yani GTA+ Da Bunu Yapmamız Sakıncalı Olucaktır Muhtemelen. Ayrıca Oyunda Freeroam Diye Bir Özellik Olmamalı Çünkü Örn Siz Bir Maça Giriosunuz. Ve O maç Özel Olmuyor. Girdiğiniz Haritadaki Takım Arkadaşlarınız Hariç Diğer İnsanlar Farklı Yerlerden Gelebiliorlar. Şahsen Ben Buna Fazla Sorun Etmiyorum Ama Genel Bir Problem Bu Yani Adam Ta Haritanın Öbür Ucundan Aldığı Arabayla Senin Yolunu Kesiyor VB.Sorunlar. Örn Ben Üzerinde 1 ay Uğraştığım Modiye Ettiğim Arabayla Gezmeye Çalışınca Arabama Roketle Vuruolar. Ve Araba Gitti Bidaha Geri Getirmek İçin Yeniden Modifiye Etmem Gerekiyor. Ayrıca Oyunun Menüsü Daha Etkileşimli Olmalı Siz Arkadaşınızı Kolay Bir Şekilde Davet Edebilmelisiniz.Sizi Rahatsız Eden İnsanları Engellemelisiniz. Eğer Gelecekte Tabi Bilmiyoruz Metaverse Gta 6 yla İletişimli Olursa Bu Gibi Sorunların Düzeltilmesi Zaten Şart Olucaktır. Umarım Öylede Olur.

7 : Oyun Mükemmel Olsun Bee ! Bir Oyundan Beklediğim Herşeye Sahip Olsun Ki Çok İsterim. :9 Bu Anlattıklarımın Yüzde 30-40 I Olmayacaktır Muhtemelen Fakat Yinede Devasa Bir Oyun Bekliyorum. Devasa Dediğim Gerçekten DEVASA :d Çok Devasa Fazla Devasa

2022 De İlk Fragman
2023 / 24 De Gameplay Fragman
Ardından 2025 De Oyunun Bütün Piyasaya Sürülmesini Bekliyorum
Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim. Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Gta 6 nın Olası Sızdırılmış Fothorafları.....

Ekler

• @FR85YbBX0AEy0nF.jpg
    @FR85YbBX0AEy0nF.jpg
    285.3 KB · Hit: 83
  • @z.jpeg
    @z.jpeg
    217.8 KB · Hit: 80
  • 1-2-1024x338.jpg
    1-2-1024x338.jpg
    37.7 KB · Hit: 73
  • 62qpdoe0q6f41.jpg
    62qpdoe0q6f41.jpg
    1.8 MB · Hit: 73
  • 27659429-bild-mit-vignette-darauf-ist-ein-videospiel-screenshot-der-aehnlichkeiten-mit-miami-a...jpg
    27659429-bild-mit-vignette-darauf-ist-ein-videospiel-screenshot-der-aehnlichkeiten-mit-miami-a...jpg
    61.3 KB · Hit: 67
  • 1620670703_355.jpg
    1620670703_355.jpg
    188.6 KB · Hit: 65
  • EkgAGAIXIAE_ts9.png
    EkgAGAIXIAE_ts9.png
    658.7 KB · Hit: 52
  • Ekran görüntüsü 2022-02-09 010725.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-09 010725.png
    471.4 KB · Hit: 54
  • FHYwUuBXEAAYxvZ.png
    FHYwUuBXEAAYxvZ.png