Neler Yeni

GTA 6 Konuşuyoruz. Detaylı Tartışalım..

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,946
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
2023 yılında çıkan oyunlar 1080p low 30 FPS için minimum GTX 1080 istiyorsa GTA 6 gibi devasa bir oyunu açacak bilgisayar zor buluruz.

Silent Hill 2.jpg

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK

Ekler

• spider-man-02.big.jpg
    spider-man-02.big.jpg
    71.7 KB · Hit: 33

Cihangir

80+ Gold
vay arkadaş
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben evde tüplü pc de spiderman 1 oynuodum
aga be eski DDR 2 1 gb ram, 512 mb ekran kartı ve intel pentium care 2 işlemcili pc de oynardım şimdi Spider-man remastered ve miles morales oynayacağım

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
aga be eski DDR 2 1 gb ram, 512 mb ekran kartı ve intel pentium care 2 işlemcili pc de oynardım şimdi Spider-man remastered ve miles morales oynayacağım
bende 256mb vardı ekran kartı max payne felan oynuodum

neptün yüksel

80+ Bronze
o hiç zamanında cihazı yokken ps3 kafeye gidip, cam şişe fanta alıp,ayaklarını uzatıp, gta 5 oynamamış ki nereden bilsin
Yo PS kafeye gidip, uzanıp Mortal Kombat, Smack Down, Tekken oynadım he he :D.
Daha zefkli.

GTA V'i açana kadar süre bitiriyordu zaten :D. Zaten eğlenceli bir oyunda değil.

ben evde tüplü pc de spiderman 1 oynuodum
Ben Warcraft3 DOTA haritası + AI, Prototype, Serious Sam 2, ETS 2 ve oyun kuzusu + 3d oyunlar nette bir sürü oyun oynuyordum.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Yo PS kafeye gidip, uzanıp Mortal Kombat, Smack Down, Tekken oynadım he he :D.
Daha zefkli.

GTA V'i açana kadar süre bitiriyordu zaten :D. Zaten eğlenceli bir oyunda değil.

Ben Warcraft3 DOTA haritası + AI, Prototype, Serious Sam 2, ETS 2 ve oyun kuzusu + 3d oyunlar nette bir sürü oyun oynuyordum.
onları da az oynamadık. Hatta tekkeni pspde oynuyordum. Tabi o zamanlar herkeste bulunmuyor, çok değerli bir şey. Kuzenime de doğum günü veya karne hediyesi olarak almışlar. Biz de çok kalabalık olduğumuz için bozarız diye bize oynatmıyordu. Biz de uyuduktan sonra alıp gizlice sırayla oynuyorduk. Ah eski zamanlar ah...

beyler benim konuya bir bakar mısnız?

Son düzenleme:

neptün yüksel

80+ Bronze
onları da az oynamadık. Hatta tekkeni pspde oynuyordum. Tabi o zamanlar herkeste bulunmuyor, çok değerli bir şey. Kuzenime de doğum günü veya karne hediyesi olarak almışlar. Biz de çok kalabalık olduğumuz için bozarız diye bize oynatmıyordu. Biz de uyuduktan sonra alıp gizlice sırayla oynuyorduk. Ah eski zamanlar ah...
Ben PSP oyunlarını, eskiden kötü bilgisayarımda bitirdim hep. He he.

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
Günümüzde "bence" gta 5 kadar gelişmiş bir oyun yok. Evet texture'lar falan çok iyi değil, araçların alt takımı yok, çizim. Egzozlar gerçek değil fakat yine de bu kadar gerçekçi oyun yok. GTA 5'e getirecekleri güçlü bir güncelleme ile zaman bile kazanırlar, şuan getirilen dlc'ler, görevler falan hep oyuncular tekrar gelsin, bırakmasın oyunu diye.
RDR2 Remastered yapıldığını duymadım ama yapılıyorsa oyunun çıkışı için zaman kazanmaya falan çalışıyorlardır. Bu durumda gta 6 min 7+ yıl devamlılığını sürdürecek bir oyun olacaktır. Kaldı ki izlediğim bir videoda gta 5'te event sayısı 70'in altındayken gta 6'da bulunan şeylere göre 160 - 170 arasındaymış. Eventten kastım sokakta soyulan insanlara yardım etmemiz falan.

Evet gta 6 oyun piyasasına yön verecek, liderliği salmayacak bir oyun fakat TR'nin yarısı yine YouTube'dan bitirecek.
Malesef hocam youtubeden bitirecek yarısı dolar çok pahalı hersey pahali

70 dolar fiyatı olsa, dolar 30 lira desek 2100 lira yapar. Silent hill 2 minimum GTX 1080 istiyormuş. GTA 6 daha sonra çıkacak. Ona da minimum RTX 3060 diyebiliriz.
Bende last of ust part 1 var gtx 1080 istiyor bende gtx 1660 super var ama oyunu kasmadan akıcı şekilde oynatıyor optimizasyon sorunu olduğu halde

Hiçbir GTA oyununu bitirdikten sonra yapacak bir şey kalmıyor genelde. Tek yaptığım polislerle savaşmak oluyor benim modsuz olarak konuşursam. Oyun bittikten sonra da yapılacak şeyler olsa çok iyi olur.
Aynen hocam oyun bittikten sonra insanın oynayası kalmıyor yapcak bise yok cunki

Son düzenleme:

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
Malesef hocam youtubeden bitirecek yarısı dolar çok pahalı hersey pahali

Bende last of ust part 1 var gtx 1080 istiyor bende gtx 1660 super var ama oyunu kasmadan akıcı şekilde oynatıyor optimizasyon sorunu olduğu halde

Aynen hocam oyun bittikten sonra insanın oynayası kalmıyor yapcak bise yok cunki
gta 6 da online olarak farklı olabilir bir çok roleplay unsuru oyuna getirirlerse oyun çok zevkli olur bence

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,749
Üyeler
149,776
Son üye
Hanzade
Top Bottom