Neler Yeni

GTA 6 Konuşuyoruz. Detaylı Tartışalım..

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
sizce gta 6 da öbür serilerde olduğu gibi uzun süren yükleme süreleri olurmu. rdr2 online oynuyorum bi maça giriyoruz. zar zor 2.maç 5 dakika sonra başlıyor. umarım gta 6 da düzeltirler.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
kilan embappe
GTA sa dan sonra çıkan oyunlar hayal kırıklığı olmuştu benim için. Ama gta5 ile 6 arasına rdr2 gibi bi başyapıt koydu rockstar. Rdr2 deki tecrübelerini gta6 ya güzel bi şekilde yansıtabilirlerse tüm zamanların en iyi oyunuyla karşılaşabiliriz
GTA 4 ü ve 5'i çıktığında nasıl beğenemedin la
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce gta 6 da öbür serilerde olduğu gibi uzun süren yükleme süreleri olurmu. rdr2 online oynuyorum bi maça giriyoruz. zar zor 2.maç 5 dakika sonra başlıyor. umarım gta 6 da düzeltirler.
İlk çıktığında net olur bence

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
GTA 4 ü ve 5'i çıktığında nasıl beğenemedin la
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk çıktığında net olur bence
niye oluyor bu gta ve rdr de bu kadar yükleme süresi anlamıyorum çok mu insan giriyor ? hadi gta 5 i anlarım niye rdr2 de böyle

Son düzenleme:

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,493
İsim
kilan embappe
niye oluyor bu gta ve rdr de bu kadar yükleme süresi anlamıyorum çok mu insan giriyor ? hadi gta 5 i anlarım niye rdr2 de böyle
RDR2 de çok oynanan bir oyun? Ve araştırmıyorum ama ben güncel online oynayıcı olarak RDR2'nin GTA 5'ten fazla olduğunu düşünüyorum.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
açık dünya oyunu olduğu için yükleme süresi yüksek olması normal bence SSD hızlarına göre değişiyor.

saniye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
GTA 6 GELDİ GELECEK
niye bu kadar taktın ki bekleme süresine ben hdd ile oynuyordum çok sıkıntı değildi :D
yo üst düzey bir sorun deil fakat akıcılık olmuyor. bende de 1 tb m2 var sorun olmuyor fakat maçlar çok geç başlıyor

Grande Terim

80+ Silver
yo üst düzey bir sorun deil fakat akıcılık olmuyor. bende de 1 tb m2 var sorun olmuyor fakat maçlar çok geç başlıyor
maç derken online içindeyken olan yarışmalardan mı bahsediyorsun maç geç başlama oyuncu ile de ilgili olabilir

CptSpork

80+ Bronze
Yükleme süresi derken GTA 5'in online giriş süresinden bahsediyorsan o sorun çözüldü. İlk başta bir mod geliştiricisinin çıkardığı bi modla çözüldü sorun ardından rockstar mod geliştiricisinin böyle bişey yapmasından utanıp kendileri düzeltti o sorunu.

Top Bottom