Neler Yeni

Öneri GTX 1650 Super 2. el piyasası

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Barış Ataün

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
Bilgisayarım: Foxconn 2abf i5 3470 4+4 ddr3 ram power supply 550 watt gt 1030
Bu ekran kartını buldum alsam mı bilemiyorum alırsam 2000 TL teklifte bulunacağım kabul ederse sizce aliyim mi? rx 580 düşündüm ama 8gb olduğu için korkutuyor ethereum dan dolayı.
mining falan korkutmasın kart sağlamsa sağlamdır bozuksa bozuk miningin buna etkisi pek yok bunu söyleyeler zamanında miningden dolayı ekran kartlarına parası yetmeyen arkadaşlar daha uygun fiyata aynı performansı veren kart varken ben gidip 1650 super e para vermem açıkası

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Barış Ataün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mining falan korkutmasın kart sağlamsa sağlamdır bozuksa bozuk miningin buna etkisi pek yok bunu söyleyeler zamanında miningden dolayı ekran kartlarına parası yetmeyen arkadaşlar daha uygun fiyata aynı performansı veren kart varken ben gidip 1650 super e para vermem açıkası
ama sistemim başka ekran kartına yetmiyor çok para harcamak istemiyorum oyunları genelde zaten düşük ayarlarda oynayan biriyim ve rx 580 le nerdeyse aynı fpsleri veriyor bu ekran kartı

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Bilgisayarım: Foxconn 2abf i5 3470 4+4 ddr3 ram power supply 550 watt gt 1030
Bu ekran kartını buldum alsam mı bilemiyorum alırsam 2000 TL teklifte bulunacağım kabul ederse sizce aliyim mi? rx 580 düşündüm ama 8gb olduğu için korkutuyor ethereum dan dolayı.
miningte kullanılandan uzak kaç gerçi 1650de mininge gelen bir kart değil ama psikopatlar ne bulduysa aç gibi bir dönem mining yaptılar. 1650 güncel olarak üzecek durumda diyebilirim. bütçeni bence bir tık daha arttır ikinci el rx 6600ler mesela cillop olur. ama dediğim gibi mining olmaması çok önemli sakın miningten bir şey olmaz diyenlere kanma 3 tane ikinci el aldığım kart çöpe çıktı mining belasından. sırf bu mining kart neden alınmaz için ayrı bir video içeriği hazırlayacağım konuya hakim olmayanlara. darboğaz konusunda ekran kartından yöne çekinme kartı yüksek tut sistemini upgradelersin ileride.

oEnesQlf

80+ Silver
1650 super oc ile 1660 dan %8 güçsüz oluyor 1660 ların cogu mining gormus oluyor 1650 super alabilirsin

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
1660 dar boğaz olarak sıkıntı çıkarmaz mı istanbul maltepe
Evet yapıyormuş. İşlemci kullanan ağır oyunlarda felaket darboğaz oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RX 580 Alacaksan dikkat et modeline. AsRock model almıştım kendim 2. El. Çocuk kullanmıştı oyun için 3 sene kadar, kart alev alev yanıyordu ona rağmen. Sonradan öğrendik tabii AsRock RX 580 modellerin hepsinde ısınma sorunu olduğunu. Yani kısacası Furmark testlerine dikkat et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Barış Ataün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
miningte kullanılandan uzak kaç gerçi 1650de mininge gelen bir kart değil ama psikopatlar ne bulduysa aç gibi bir dönem mining yaptılar. 1650 güncel olarak üzecek durumda diyebilirim. bütçeni bence bir tık daha arttır ikinci el rx 6600ler mesela cillop olur. ama dediğim gibi mining olmaması çok önemli sakın miningten bir şey olmaz diyenlere kanma 3 tane ikinci el aldığım kart çöpe çıktı mining belasından. sırf bu mining kart neden alınmaz için ayrı bir video içeriği hazırlayacağım konuya hakim olmayanlara. darboğaz konusunda ekran kartından yöne çekinme kartı yüksek tut sistemini upgradelersin ileride.
knk bende bu ekran kartını almak isterimde işlemciyi ağlatır :D

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...dia-gtx-1650-super-ventus-xs-1116750436/detay
yarın bu ekran kartını elden almayı deneyeceğim 2000 bin TL ye 60 derece diyor

bana iyi gibi geldi testler

Son düzenleme:

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
knk bende bu ekran kartını almak isterimde işlemciyi ağlatır :D

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...dia-gtx-1650-super-ventus-xs-1116750436/detay
yarın bu ekran kartını elden almayı deneyeceğim 2000 bin TL ye 60 derece diyor

bana iyi gibi geldi testler
kanka yani cebinden bir miktar para çıkaracaksın ve 1650 almak hemde 2bin küsürlere bence aşırı gereksiz. ben olsam bir miktar daha arttırıp ekran kartını ikinci el rx 6600 tutup yavaş yavaş sistemin diğer bileşenlerinede ufak ufak upgradelerdim. çünkü neresinden bakarsan bak vereceğin para miktarı ölü yatırım gibi olacak. 1650 inan bana seni çok üzecek.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
kanka yani cebinden bir miktar para çıkaracaksın ve 1650 almak hemde 2bin küsürlere bence aşırı gereksiz. ben olsam bir miktar daha arttırıp ekran kartını ikinci el rx 6600 tutup yavaş yavaş sistemin diğer bileşenlerinede ufak ufak upgradelerdim. çünkü neresinden bakarsan bak vereceğin para miktarı ölü yatırım gibi olacak. 1650 inan bana seni çok üzecek.
Üzmez bence. Ne alacağının farkında arkadaş, test videolarını izlemiş. Dediğiniz mantıklı ama arkadaşın muhtemelen o kadar bütçesi yoktur.

Top Bottom