Neler Yeni

Güç Kaynağından Cızırtı Sesi Geliyor YARDIM

MuTe06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Kanıbir
Yeni bilgisayar aldım ama güç kaynağından cızırtı sesi geliyor sanki elektriğin geçişini duyuyormuşsun gibi ilk başta coil whine dır diye düşündüm ama yeni bir şey fark ettim ses geliyorken masaüstünde sürekli f5'e basınca ses kesiliyor ve mouse'u sürekli hareket ettirince de aynı şekilde ses kesiliyor bırakınca devam ediyor ve bios ekranındayken hiç ses gelmiyor windows açıldıktan sonra başlıyor böyle olunca sorun acaba anakartta veya başka bir parçada olabilir diye endişelendim. Bu arada güç kaynağım Frisby FS-PS6080P neden bunu aldın demeyin incehesapta hazır sistem uygun fiyatlıydı yükseltilen psu lar yine frisby di. Kendi başıma psu'yu sökemem o yüzden çıkar garantiye gönder demeyin zaten teknik servisi istanbuldaymış ben anakaradayım.
Sesi kaydettim şu linke ekledim https://dosya.co/85nqles929qk/Psu_ses.mp4.html Ne yapmam gerekiyor? Bu ses diğer parçalar için zararlı mı? Lütfen yardım edin. (Bu arada ses kesintisiz değil bazen kendiliğinden 1dk duruyor sonra yine devam ediyor)

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Yeni bilgisayar aldım ama güç kaynağından cızırtı sesi geliyor sanki elektriğin geçişini duyuyormuşsun gibi ilk başta coil whine dır diye düşündüm ama yeni bir şey fark ettim ses geliyorken masaüstünde sürekli f5'e basınca ses kesiliyor ve mouse'u sürekli hareket ettirince de aynı şekilde ses kesiliyor bırakınca devam ediyor ve bios ekranındayken hiç ses gelmiyor windows açıldıktan sonra başlıyor böyle olunca sorun acaba anakartta veya başka bir parçada olabilir diye endişelendim. Bu arada güç kaynağım Frisby FS-PS6080P neden bunu aldın demeyin incehesapta hazır sistem uygun fiyatlıydı yükseltilen PSU lar yine frisby di. Kendi başıma PSU'yu sökemem o yüzden çıkar garantiye gönder demeyin zaten teknik servisi istanbuldaymış ben anakaradayım.
Sesi kaydettim şu linke ekledim https://dosya.co/85nqles929qk/Psu_ses.mp4.html Ne yapmam gerekiyor? Bu ses diğer parçalar için zararlı mı? Lütfen yardım edin. (Bu arada ses kesintisiz değil bazen kendiliğinden 1dk duruyor sonra yine devam ediyor)
şu anda bilgisayarın ve sen yaşıyorsanız
bilgisayarı derhal kapat
ve kaliteli bir psu alana kadar tekrar açma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,037
Üyeler
141,382
Son üye
tarihçi türk