Neler Yeni

Günde Kaç Litre Su İçiyorsunuz?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
15 litre içiyor olman biraz abartı sanki. Kısa zaman dilimlerinde bu kadar fazla su içersen su zehirlenmesi yaşarsın. Doğru hesaplandığından emin misin?

RidenLive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Berat
15 litre içiyor olman biraz abartı sanki. Kısa zaman dilimlerinde bu kadar fazla su içersen su zehirlenmesi yaşarsın. Doğru hesaplandığından emin misin?
15 litreye yakın hocam 15 litre su içmiyorum. Ama kesinlikle günde 10 litreyi geçiyorum. Azaltmaya çalışıyorum ama nafile... Böbreklerimi çok yorduğumu düşünüyorum. Sabahları kalktığımda burnum dahil boğazım kupkuru oluyor gece su içerek yatmama rağmen. Şekerin belirtileri var galiba erken yaşta. Pandemiden sonra oldu zaten. Olay şu ki çok su içmeye başladığım zamandan itibaren hiç boğazımla ilgili bir hastalık yaşamadım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,303
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
2 bardak içiyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,303
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Selamlar arkadaşlar. Meraktan bir konu açayım dedim ki forumdaki arkadaşların günlük kaç litre su içtiklerini sormak istedim. Ben gün boyu bilgisayar başında hedeflerim doğrultusunda çalışan bir bireyim. Günde 15 Litreye yakın su içiyorum. Yaklaşık bu 7-8 aydır böyle. Bir dikişte 1 litre içebiliyorum ama su içmeyi bıraktığımda boğazım kuruyor ve tekrar içiyorum. Susuz duramıyorum. Geçenlerde 2 tane 5 Litrelik su ve 2.5 litre su içmiştim bir günde ve o günden sonra zaten hesaplamadım. Siz günlük ne kadar su içiyorsunuz?

Sağlık konusunda açmamın nedeni: Su zehirlenmesi, Böbreklerin fazla yorulmasına sebebiyet verir mi?
kusura bakma ama sen bu musun

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
içmiyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,303
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
15 litreye yakın hocam 15 litre su içmiyorum. Ama kesinlikle günde 10 litreyi geçiyorum. Azaltmaya çalışıyorum ama nafile... Böbreklerimi çok yorduğumu düşünüyorum. Sabahları kalktığımda burnum dahil boğazım kupkuru oluyor gece su içerek yatmama rağmen. Şekerin belirtileri var galiba erken yaşta. Pandemiden sonra oldu zaten. Olay şu ki çok su içmeye başladığım zamandan itibaren hiç boğazımla ilgili bir hastalık yaşamadım.
Ben de kendimi fazla içiyor biliyorum. 4 litre civarı içerek ki tutuyorum kendimi. Bilgisayar başında susayınca hemen su içmeye gitmemeye çalış . Çok zararlı

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
15 litre şov bu arada böbreğini çok yorar bir doktora görünmeni tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0