Neler Yeni

Güney Kore forumu önerisi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Hasan344

80+ Gold
Güney Kore forumu tam olarak ne oluyor?
Bazen Kim Jong-Un'a hak veriyorum.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,367
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Konuya hahaha emojisi verenleri görüyorum, diğer insanların hobilerine, ilgi alanlarına, merak duydukları kültür ve yörelere gülerek onları küçük düşürmüyor siz küçümsenecek duruma düşüyorsunuz. Özellikle son zamanlarda bu arkadaşımızın konularında onunla ve merak ettiği bu Kore ilgisiyle dalga geçmeye çalışan 2-3 şahıs var, siz zavallı insanlarsınız. Neyse engelli listeme giden toxic kitleye bir kaçı daha eklenmiş oldu ☺️

SnareEcho

80+ Silver
Konuya hahaha emojisi verenleri görüyorum, diğer insanların hobilerine, ilgi alanlarına, merak duydukları kültür ve yörelere gülerek onları küçük düşürmüyor siz küçümsenecek duruma düşüyorsunuz. Özellikle son zamanlarda bu arkadaşımızın konularında onunla ve merak ettiği bu Kore ilgisiyle dalga geçmeye çalışan 2-3 şahıs var, siz zavallı insanlarsınız. Neyse engelli listeme giden toxic kitleye bir kaçı daha eklenmiş oldu ☺️
Hocam öncelikle teşekkür ederim. Bu arkadaşlar toxiclik yapınca kendilerini cool sanıyorlar. Bakın İngiliz forum önerisi desem hepsi konuya beğeni ifadesi atar. Ama nedense Kore deyince hepsini b*ktan bir kahkaha tutuyor. Yok yani komik bişey varsa söylesinler bizde gülelim. Zaten dünkü Korece Alfabesinde anlamadığım bir konu açtım. 20 mesaj geldiyse 19 u boş. Zaten dünkü konuda toxiclik yapan bir cahil bu yüzden ceza yedi. Bugün de devamı gelecek gibime geliyor.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,071
İsim
Mert Can Ergün
Çok zorlanırsın

Top Bottom