Neler Yeni

Günümüzde İphone 13 alınır mı?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uzun süredir telefon almak için para biriktiriyordum, bu gün karar verip sipariş geçeceğim. %90 ihtimalle İphone 13 alacağım, burada konu açıp bilgili kişilerdende tavsiye almak istiyorum. Yıllarca Android telefon kullandım, android konusunda bir derdim yok fakat iphone beni daha çok cezbediyor.

Kullanım amacım tamamen, gündellik kullanım ve fotoğraf çekinmek üzerine, oyun falan oynamayacağım ve elimde fazladan aipods 3 var onu kullanmak istiyorum.

İphone 13 eksilleri nelerdir?

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
hala alınır bence, favori serim 13, 13 ten sonra da bozdu
o sırada satış oranı ve başarı oranı feedback ile yapılan araştırmalarla başarı oranı 13'den sonra %38 yükselen 14 ve 15 serisi mi
-bozmus knk doru dion cko haklisin bna DA Forumda bi arakdas bozdu dedı 14 15 cop knklar 250 MEŞALELİ ARKADASİM OLE DEDI!!!!!!!

ErenErk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Eren Erkaşda
o sırada satış oranı ve başarı oranı feedback ile yapılan araştırmalarla başarı oranı 13'den sonra %38 yükselen 14 ve 15 serisi mi
-bozmus knk doru dion cko haklisin bna DA Forumda bi arakdas bozdu dedı 14 15 cop knklar 250 MEŞALELİ ARKADASİM OLE DEDI!!!!!!!
Ne diyon reisim kendi düşüncemi belirttim

Bünyamina

80+ Gold
Hevesin varsa tabi ki de ıphone almalısın. 13 her anlamıyla olmuş bir telefon.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Uğur
Apple hayranlığın olması lazım diye düşünüyorum 2 yıl önce çıkan bir cihazı alman için

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hevesin varsa tabi ki de ıphone almalısın. 13 her anlamıyla olmuş bir telefon.
Heves değil ya, maksat değişiklik. Bende biliyorum gidip s23-24 almayıda işte apple tarafı beni kendine çekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple hayranlığın olması lazım diye düşünüyorum 2 yıl önce çıkan bir cihazı alman için
14 ve 15 aşar beni. Samsung tarafıda ilgimi çekmiyor değilde, işte appla telefonn kullanma isteği var içimde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Uğur
senin yerinde olsam iphone 13 e 35-40k paralar dökeceğime xiaomi 14 alabilirdim tabi marka kişisel tercihtir

Bünyamina

80+ Gold
Heves değil ya, maksat değişiklik. Bende biliyorum gidip s23-24 almayıda işte apple tarafı beni kendine çekiyor.

14 ve 15 aşar beni. Samsung tarafıda ilgimi çekmiyor değilde, işte appla telefonn kullanma isteği var içimde.
Çok tartışılıp düşünücelek bir şey yok o zaman 13 alırsın hayırlı olsun.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
senin yerinde olsam iphone 13 e 35-40k paralar dökeceğime xiaomi 14 alabilirdim tabi marka kişisel tercihtir
Beni öldürseler o markaya bulaşmam. İsterseler tarihin en iyi cihazını yapsınlar üstüne bedava versinler, xiaomi markasına karşı bende fobi oluştu. 4 sene Redmi note 8 kullandım, iki sene note 10 kullandım eziyetin beterini yaşattı bu iki cihazda. Samsung ve Apple dışına çıkmak gibi bir niyetim yok.

Çok tartışılıp düşünücelek bir şey yok o zaman 13 alırsın hayırlı olsun.
Çok büyük bir eksisi var mı? merak ettiğim bu telefonun artıları değil de daha çok eksileri

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,068
İsim
Sarp Yılmaz

Hocam siz boş verin buradaki bazı kişileri bütçeniz 13'e yetiyorsa ve bir iPhone almak istiyorsanız alabileceğiniz iyi seçeneklerden biri.
tabi ikinci ele bakıp oradan da daha yüksek model kovalayabilirsiniz ama ikinci el ile uğraşmak isteyeceğinizi sanmıyorum.
Airpods 3 de varmış onu da stabil bir şekilde kullanırsınız.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam siz boş verin buradaki bazı kişileri bütçeniz 13'e yetiyorsa ve bir iPhone almak istiyorsanız alabileceğiniz iyi seçeneklerden biri.
tabi ikinci ele bakıp oradan da daha yüksek model kovalayabilirsiniz ama ikinci el ile uğraşmak isteyeceğinizi sanmıyorum.
Airpods 3 de varmış onu da stabil bir şekilde kullanırsınız.
Ekosisteme uygun parçalar varda evde İphone telefon yok :D
İkinci elde eminim daha iyisi vardır, hatta sorunda olmaz benim için, fakat çalışıp çabalayınca kutusunu kendi açmak istiyor insan.

Top Bottom