Neler Yeni

Günümüzde İphone 13 alınır mı?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
iphone 13 iyi telefon ekran 120hz takıntın yoksa günlük kullanım için çok uygun en kötü ihtimalle satarsın ikinci elde iphoneler iyi gidiyor
Öyle bir takıntım yok ya.

Starlex

80+ Silver
Uzun süredir telefon almak için para biriktiriyordum, bu gün karar verip sipariş geçeceğim. %90 ihtimalle İphone 13 alacağım, burada konu açıp bilgili kişilerdende tavsiye almak istiyorum. Yıllarca Android telefon kullandım, android konusunda bir derdim yok fakat iphone beni daha çok cezbediyor.

Kullanım amacım tamamen, gündellik kullanım ve fotoğraf çekinmek üzerine, oyun falan oynamayacağım ve elimde fazladan aipods 3 var onu kullanmak istiyorum.

İphone 13 eksilleri nelerdir?
Alınmaz iphone zaten alınacak bir şey değil özellikleri desen genelde samsung daha önce o teknolojiyi getiriyor parası desen hak etmeyecek fiyatta bence iphone almak sadece gösteriş içindir (zorunda kalmadıkça)

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Görkem çetinkaya
Beni öldürseler o markaya bulaşmam. İsterseler tarihin en iyi cihazını yapsınlar üstüne bedava versinler, xiaomi markasına karşı bende fobi oluştu. 4 sene Redmi note 8 kullandım, iki sene note 10 kullandım eziyetin beterini yaşattı bu iki cihazda. Samsung ve Apple dışına çıkmak gibi bir niyetim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok büyük bir eksisi var mı? merak ettiğim bu telefonun artıları değil de daha çok eksileri
Hocam hevesiniz varsa zorla istemediginizin anlami yok 13 alin hayirli olsun indirime de girmisti zaten uzmez

Starlex

80+ Silver

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Görkem çetinkaya
A15 işlemciyi hafife mi alıyorsunuz acaba. :D
60hz olması dezavantaj olarak sayılabilir. 90 120 hz ninde bataryayı sömürmesi dezavantaj sayılabilir.
13 kullansan böyle yorum yapmazdın. Hangi telefonu kullanıyorsunuz acaba ?
EKran hz si bataryayi somurmesi dezavantaj mi ? isterse 60 a cekiyor hocam cok yanlis bilgilendirme

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alınmaz iphone zaten alınacak bir şey değil özellikleri desen genelde samsung daha önce o teknolojiyi getiriyor parası desen hak etmeyecek fiyatta bence iphone almak sadece gösteriş içindir (zorunda kalmadıkça)
Neden alınmaz? Para derdim yok, gözden çıkardım zaten 35K'yı. Parası dışında alınmayacak bir özelliğini sayın, ekran yenileme hızı dışında.

Gloxy

80+ Bronze
Samsung her türlü tokatlar özellikler anlamında. 13 yerine s23 alırdım şahsen

Bünyamina

80+ Gold
EKran hz si bataryayi somurmesi dezavantaj mi ? isterse 60 a cekiyor hocam cok yanlis bilgilendirme
90 120 hz de kullanılmasından bahsediyorum. 90 120 hz kullanmayacaksa neden avantaj olarak sayılsın.

Starlex

80+ Silver
Neden alınmaz? Para derdim yok, gözden çıkardım zaten 35K'yı. Parası dışında alınmayacak bir özelliğini sayın, ekran yenileme hızı dışında.
Destek konusu var kestiğinde tam kesiyorlar kullanamiyorsun telefonu youtube bile yükleyemiyorsun onu geçtim samsung tarafında özelliklerini 2 ye katlayacak telefonu satıyorlar olay bir tek ekran yenilemesi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
İcardi
Uzun süredir telefon almak için para biriktiriyordum, bu gün karar verip sipariş geçeceğim. %90 ihtimalle İphone 13 alacağım, burada konu açıp bilgili kişilerdende tavsiye almak istiyorum. Yıllarca Android telefon kullandım, android konusunda bir derdim yok fakat iphone beni daha çok cezbediyor.

Kullanım amacım tamamen, gündellik kullanım ve fotoğraf çekinmek üzerine, oyun falan oynamayacağım ve elimde fazladan aipods 3 var onu kullanmak istiyorum.

İphone 13 eksilleri nelerdir?
Telefonu aktif olarak yaklaşık 2 aydır kullanıyorum fazlasıyla işimi görüyor. Sadece ben ikinci el güzel bir paraya aldığım için pil seviyem %78 çok yoğun kullanırsam günde iki defa şarja takmam gerekiyor evde başka bir akıllı cihazım olmadığı için pc,tablet vb. 8Plus’dan geçiş yaptığımdan dolayı ben arada telefoto yakınlaştırma kamerasının yokluğunu çekiyorum o da kişisel bi mevzu sinematik videolar ve portre çekmeyi sevdiğimden. İşlemci ve kamera performansı konusunda bana kalırsa uzun bir süre daha üzmez. Ekran zaten çok kaliteli 120hz ipad pro da kullandım bi ara iphone 13’le beraber 60hz’le farkını ben hissedemedim çok takılacak bir konu değil bana kalırsa. Sıfır 13 alınacağına aynı paraya ikinci el temiz 13 pro almayı düşünebilirsin benim için eksiksiz bir telefondur (type c dışında). Sormak istediğin diğer şeyleri de cevaplayabilirim.

enyadev

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enginhan Yağmur
2.5 yıldır iphone 13 kullanıyorum. İlk ios telefonum gayet memnunum ben. Ben sosyal medya mail dışında oyun vs için pek kullanmadığım için pil sağlığım hala %92-90 civarı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,679
Üyeler
152,720
Son üye
kragon
Top Bottom