Neler Yeni

GÜZEL KANDIRILIYORUZ VİDEOSU

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg

Abdullah abinin youtube da paylaştığı bu videoyu izledikten sonra modu indirip denemeye karar verdim. Ekran kartını aşırı zorlayan Alan Wake 2 oyununda bunu denedim sonuçların ekran görüntüsünü sizlerle paylaşıyorum sonuç gerçekten inanılmaz, gerçekten güzel kandırılıyoruz.

Ekran kartım: Gigabyte RTX 3060 Eagle OC 12 GB

İlk ekran görüntüsünde oyunun grafik ayarları: 1080p Ultra, RTX (Yüksek Ayarlarda) Açık, DLSS Kapalı, Frame Generation Kapalı

Ekran Görüntüsü (6).png

İkinci ekran görüntüsünde oyunun grafik ayarları: 1080p Ultra, RTX (Yüksek ayarlarda) Açık , (DLSS Kalite Modunda) Açık, Frame Generation Açık
Ekran Görüntüsü (8).png

Alan Wake 2 oyunu çok ağır ve erkan kartını zorlayan bir oyun olduğu için fps değerleri düşük ama Abdullah abinin gösterdiği modu yaptıktan sonra ki fps artışı gerçekten inanılmaz

Son düzenleme:

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768

Abdullah abinin youtube da paylaştığı bu videoyu izledikten sonra modu indirip denemeye karar verdim. Ekran kartını aşırı zorlayan Alan Wake 2 oyununda bunu denedim sonuçların ekran görüntüsünü sizlerle paylaşıyorum sonuç gerçekten inanılmaz, gerçekten güzel kandırılıyoruz.

İlk ekran görüntüsünde oyunun grafik ayarları: 1080p Ultra, RTX Kapalı, DLSS Kapalı, Frame Generation Kapalı

Alıntıyı görüntüle

İkinci ekran görüntüsünde oyunun grafik ayarları: 1080p Ultra, RTX (Yüksek ayarlarda) Açık , (DLSS Kalite Modunda) Açık, Frame Generation Açık
Alıntıyı görüntüle

ağa bu konu baslıgı ney sjsjsjsj ama gerçekten sonuçlar inanılmaz nvidia almadım iyiki

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,357
İsim
Mehmet Aslan

İlk ekran görüntüsünde oyunun grafik ayarları: 1080p Ultra, RTX Kapalı, DLSS Kapalı, Frame Generation Kapalı

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Alan Wake 2 oyunu çok ağır ve erkan kartını zorlayan bir oyun olduğu için fps değerleri düşük ama Abdullah abinin gösterdiği modu yaptıktan sonra ki fps artışı gerçekten inanılmaz
güzel test hocam:kizginpeepo:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,357
İsim
Mehmet Aslan
Hocam ben anlamadım AMD ekran kartlarına dlss açabilir hale mi geliyoruz
nvidia nın sadece 4000 serisine verdiği özelliğin amd versiyonunu 1000 seri kartlarda bile açabiliyorsun demek hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

nvidia nın sadece 4000 serisine verdiği özelliğin amd versiyonunu 1000 seri kartlarda bile açabiliyorsun demek hocam
Oyuncular dan nvidia ya: Bir modcuya yenileceksiniz :kekw:

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
Gtx 1090Tİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyuncular dan nvidia ya: Bir modcuya yenileceksiniz :kekw:
6700XT için kullanılabilir bir şey mi değil mi?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,357
İsim
Mehmet Aslan
6700XT için kullanılabilir bir şey mi değil mi?
kullanabilirsin tabi hocam fsr3 sizin için geliştirilmiş bir teknoloji zaten. İnsanlar bu teknolojiyi 1000 , 2000 , 3000 serisi nvidia kartlarda da kullanabildikleri için seviniyor :D Nvidia dlss 3 desteğini sadece 4000 serisine verdi , AMD ise alternatif versiyonunu rakip kartlar da dahil bütün kartlara açtı

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Laptop ta durum nedir acaba. Arkadaşımda 3060 vardı zor oynadı bu oyunu

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
tümen dağ
Evet bu yorumu okuyan kişi senin de aklına kandırıldık deyince başka bir şey geldi :kedi:

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Eren Cem
Metro Exodus'ta işe yarar mı beyler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular