Neler Yeni

günde kaç saat bilgisayar ile uğraşıyorsunuz?

The Batman

80+ Silver
bilgisayar mühendisi olup kendinizi geliştirin ve app işine girin APPler bir nevi referansınız oluyor ve sanal olarak çalışın site kurun site satın para kazanın böyle işlerle uğraşmayın bir ikinci el araba pazarlama sitesi kurup aktivasyon için her ay 5000 dolar alan ve bu siteyi 300 firmaya satan kişilerle çalıştım sitenin kurulumu 200k + her ay 5k dolar :D
tabi 17-18 sene okuyup fabrikada sürünecek kadar enayi degilim bende böyle birşeyler arıyorum biraz

Alfha13

80+ Silver
Kalkıyorum, PC'yi açıyorum, PC'yi kapatıyorum, yatıyorum.

Ahmet4921

80+
tabi 17-18 sene okuyup fabrikada sürünecek kadar enayi degilim bende böyle birşeyler arıyorum biraz
Fabrikada eskiden imkan olmadığı için çalışılıyor şimdide daha çok imkan var hadi tamam üşengeçsin diyelim Git Okulda okumayacaksın madem sanayide araba tamir et, yada fırın esnaf işlerine gir Kendi paran vb. biriktirince kendine yer açarsın vb. Okuyan adamdan daha çok kazanırsın Fabrika işlerinide makinalaştırırlar diye umuyorum bu 10 15 sene içinde Şu an bile onu yapacak teknoloji varsa ülke geriden geldiği için biraz.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
umt
Discord
umt#4257
bilgisayar değil de telefon garanti 4 saat max 7 saat

The Batman

80+ Silver
Fabrikada eskiden imkan olmadığı için çalışılıyor şimdide daha çok imkan var hadi tamam üşengeçsin diyelim Git Okulda okumayacaksın madem sanayide araba tamir et, yada fırın esnaf işlerine gir Kendi paran vb. biriktirince kendine yer açarsın vb. Okuyan adamdan daha çok kazanırsın Fabrika işlerinide makinalaştırırlar diye umuyorum bu 10 15 sene içinde Şu an bile onu yapacak teknoloji varsa ülke geriden geldiği için biraz.
17-18 sene okumuşum zaten üstüne anca yüksek lisans master onada para lzm

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
normalde yazılım ve bilgisayar mühendisliği okumak istiyordum biyomedikal mühendisliği okuyorum lab dersine giricem bu dönem hazırlığı atladım bakalım şimdi lab dersleri + kendi gelişimimle bir kaç program geliştiricem sağlık açısından

The Batman

80+ Silver
normalde yazılım ve bilgisayar mühendisliği okumak istiyordum biyomedikal mühendisliği okuyorum lab dersine giricem bu dönem hazırlığı atladım bakalım şimdi lab dersleri + kendi gelişimimle bir kaç program geliştiricem sağlık açısından
saglık ile alakalı yaparsan daha kolay olur program bilgisi yanında azda saglık bilmek gerekiyor 2-3 dili saglam bilsen bayagı kolay olur

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,504
İsim
ArtiAnius
saglık ile alakalı yaparsan daha kolay olur program bilgisi yanında azda saglık bilmek gerekiyor 2-3 dili saglam bilsen bayagı kolay olur
Sağlık ile alakalı programlar yapicam c# c++ ve Java ile falan halledicem bir şekilde app işi için

Mert

80+ Silver
Ortama 5-6 saat diyebilirim, çoğu iş yerinde.

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
16 yaşındayım kendi iş projelerim olduğu için günde sabah 11:00 da kahvaltı akşam 2 3'e kadar kalkmıyorum. Genel olarak 15 16 saat bilgisayar başındayım. Çok mu fazla sizce?

Sizler?
1,5-2 Saat genellikle

Top Bottom