Neler Yeni

GÜNLÜK 40KM İLE KAÇ KİLO VEREBİLİRİM?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ismail sağlam
GÜNLÜK 25 KM KONDİSYON BİSİKLETİ ORTALAMA 15KM HIZLA / 15KM KOŞU BANDI ORTALAMA 8 9 KM HIZ İLE AYDA KAÇ KİLO VEREBİLİRİM
GÜNLÜK ORTALAMA 700 KALORİ BESLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM
SPOR GEÇMİŞİM YOK 102 GÜNCEL KİLO DERİM ÇOK KALIN MUHTEMELEN BAYA SU VAR BİRİKMİŞ

LoserIl

80+ Silver
Neden capslock

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Resul
Günlük 700 kalori ile bırak kardiyo yapmayı dışarıda 1 saat dolaşsan gözlerin kararır hocam bünye kaldırmaz 1500 kalori civarı yeterli olacaktır size, bisiklet bence vakit kaybı onun yerine ip atlayın hem kaslarınız sıkılaşır hemde yağ kaybınız olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
ismail sağlam
Günlük 700 kalori ile bırak kardiyo yapmayı dışarıda 1 saat dolaşsan gözlerin kararır hocam bünye kaldırmaz 2000 kalori civarı yeterli olacaktır size, bisiklet bence vakit kaybı onun yerine ip atlayın hem kaslarınız sıkılaşır hemde yağ kaybınız olur.
ip atlayamıyorum :D her atladığımda ayağıma dolanıyor

Cerade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Serdar Akyaka
O kadar düşük kalorili bir diyet vücuduna zarar verir. 6 ayda 60 kilo verdim. Vitaminsizlikten saçlarım döküldü. Arada gözlerim kararıp yere yığılıyordum. Ayda 5 kiloyu geçmemek gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Resul
ip atlayamıyorum :D her atladığımda ayağıma dolanıyor
Zamanla alışırsınız 2 gün yarım saat 40 dakika atlayın sonradan sizde yapabildiğinizi görürsünüz ben 1500 kalori civarı dedim ama kaç yaşındasınız ona göre bi öneri yapayım

Top Bottom