Neler Yeni

H2002p alınır mı sizce?

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer
H2002p alınır mı?Ben bugün mediamarkt a gittim kraken x lite önersi asam internetten baktım önermiyorlarmış h2002p çok öneriliyor bu fiyat bandında alınacak daha iyi kulaklık var mıdır?

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
H2002p alınır mı?Ben bugün mediamarkt a gittim kraken x lite önersi asam internetten baktım önermiyorlarmış h2002p çok öneriliyor bu fiyat bandında alınacak daha iyi kulaklık var mıdır?
Havitlerin ses kalitesi gerçekten iyi. H2002d kullanıyordum. Sesi gayet iyi. Mikrofonlari pek iyi degil diye biliyorum sadece ama bu fiyata en iyilerinden.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Havitlerin ses kalitesi gerçekten iyi. H2002d kullanıyordum. Sesi gayet iyi. Mikrofonlari pek iyi degil diye biliyorum sadece ama bu fiyata en iyilerinden.
Ben müzik dinlerim oyun oynarım film izlerim sıkıntı yapmaz dimi ama çoğunlukla oyun için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok mu kötü mikrofonu

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Arda
Ben müzik dinlerim oyun oynarım film izlerim sıkıntı yapmaz dimi ama çoğunlukla oyun için
Çıkartmaz kullandıgım modelde ses kalitesini cok begenmistim.

Çok mu kötü mikrofonu
Yok iyi hocam fiyatina göre gayet.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Dostum ben direk h2002p kullanıyorum kafan orta boyutsa kulaklık üstten baskı uyguluyor 2 gün de alışıyorsun ama kulak arkasında biraz boşluk kalıyor oyun yada müzik ses seviyesi 100 üstüne kulaklık ses seviyesi 100 olursa biraz cızırtı sesi oluyor fazla rahatsız etmiyor ama ses seviyesi gayet yüksek basslar çok güçlü değil ama az da olsa hissediyorsun dışarıdan gelen sesi gayet azaltıyor kulagina taktiğinda ama dışarıya ses veriyor yani ben adana da yaşıyorum kulaklık terlettigi için sadece müzik dinlediğim zamanlarda kulaklığı kafama takmıyorum masanın üzerinde bırakıyorum gayette duyulabilir bir ses çıkartıyor dışarıya o yandan kötü mikrofon konusunda sesi gayet temiz alıyor herhangi bogukluk falan yok çok guzel ama arkadaki en ufak sesleri bile alıyor yani gürültü azaltmayı açtığımda bile arkadaki sesleri alıyor o yandan mikrofon kötü yanı var. Hareketli RGB modu ve sabit RGB modunda hiçbir ses yokken cizilti sesi var ama rahatsız etmiyor büyük kafaliysan sakın alma orta kafaliysan 2-3 gün alisma sürecin olacak küçük kafaliysan hiçbir sorun yok.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer
Dostum ben direk h2002p kullanıyorum kafan orta boyutsa kulaklık üstten baskı uyguluyor 2 gün de alışıyorsun ama kulak arkasında biraz boşluk kalıyor oyun yada müzik ses seviyesi 100 üstüne kulaklık ses seviyesi 100 olursa biraz cızırtı sesi oluyor fazla rahatsız etmiyor ama ses seviyesi gayet yüksek basslar çok güçlü değil ama az da olsa hissediyorsun dışarıdan gelen sesi gayet azaltıyor kulagina taktiğinda ama dışarıya ses veriyor yani ben adana da yaşıyorum kulaklık terlettigi için sadece müzik dinlediğim zamanlarda kulaklığı kafama takmıyorum masanın üzerinde bırakıyorum gayette duyulabilir bir ses çıkartıyor dışarıya o yandan kötü mikrofon konusunda sesi gayet temiz alıyor herhangi bogukluk falan yok çok guzel ama arkadaki en ufak sesleri bile alıyor yani gürültü azaltmayı açtığımda bile arkadaki sesleri alıyor o yandan mikrofon kötü yanı var. Hareketli RGB modu ve sabit RGB modunda hiçbir ses yokken cizilti sesi var ama rahatsız etmiyor büyük kafaliysan sakın alma orta kafaliysan 2-3 gün alisma sürecin olacak küçük kafaliysan hiçbir sorun yok.
Kafamın boyutunu bilmiyom ki😀

Kafamın boyutunu bilmiyom ki😀
Kafam bir karış kadar

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer
boy kilo ver tahminen bişe diyelim
165 90 ortalama

Çıkartmaz kullandıgım modelde ses kalitesini cok begenmistim.

Yok iyi hocam fiyatina göre gayet.
Kafa boyutu sıkıntı olur mu hocam

boy kilo ver tahminen bişe diyelim
Hocam

Son düzenleme:

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer
Büyük kafalı olunca çok mu rahatsız edici oluyor

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
165 90 ortalama

Kafa boyutu sıkıntı olur mu hocam

Hocam
Yani hocam kendi.den yola cikiyorum sizi rahatsız etmez ama üst kısımdan baskı olur 2-3 gün içerisinde alisirsiniz ben alıştım

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer
Yani hocam kendi.den yola cikiyorum sizi rahatsız etmez ama üst kısımdan baskı olur 2-3 gün içerisinde alisirsiniz ben alıştım
Hocam bütçe yükseltip blackshark v2x veya cloud core a gerek var mı

Mlfz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Büyük kafalı olunca çok mu rahatsız edici oluyor
Kulaklik kafanıza uymuyor küçük kalıyor fotoğraflarda büyük gözüküyor ama küçük bı kulaklık ben en geniş seviyede kullanmaya başladım ona rağmen 2-3 gün kafa baskisina maruz kaldim sonradan alıştım

Hocam bütçe yükseltip blackshark v2x veya cloud core a gerek var mı
Mikrofon önemliyse v2x den vazgeçin hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,948
Üyeler
156,868
Son üye
AnonimKişilik