Neler Yeni

Hakiki deri ceket vs ucuz gerçek deri ceket

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Merhabalar, normalde hakiki deri ceket fiyatları çok daha fazla iken 3000 TL'ye hakiki deri ceket aldım. Hakikaten hakiki deriydi ancak çok fazla kuzu kokuyordu ve gözüme güzel görünmedi. Aynı fiyata kaliteli suni deri ceket varsa hakiki deri ceket mi yoksa suni ceket mi?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,107
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Derici biri olarak deri tavsiye ederim

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Derici biri olarak deri tavsiye ederim
Hocam normalde hakiki deri ceketler çok daha pahalı 3K'ya anca buldum bir tane o da çok dandik bir şey geldi sizce kullanmaya devam mı edeyim yoksa iade edip suni deri mi alayım kaliteli?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,107
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam normalde hakiki deri ceketler çok daha pahalı 3K'ya anca buldum bir tane o da çok dandik bir şey geldi sizce kullanmaya devam mı edeyim yoksa iade edip suni deri mi alayım kaliteli?
3 bine deri ceket vardır güzel nasıl dandik anlamadım neyini beğenmediniz tam olarak

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
3 bine deri ceket vardır güzel nasıl dandik anlamadım neyini beğenmediniz tam olarak
Yav hocam Suni deri ve Hakiki deri olarak ikiye ayrılıyor ya hani deri ceketler. Hakiki deri gerçek deridir suni deri ise fabrikada işlem görmüş deridir daha ucuzdur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca omuz kısmı fosilleşmiş resmen ceketin aşırı derecede kokuyor ve yosunlanmış resmen.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,107
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yav hocam Suni deri ve Hakiki deri olarak ikiye ayrılıyor ya hani deri ceketler. Hakiki deri gerçek deridir suni deri ise fabrikada işlem görmüş deridir daha ucuzdur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca omuz kısmı fosilleşmiş resmen ceketin aşırı derecede kokuyor ve yosunlanmış resmen.
Biliyorum elbette VİNLEKS ve orijinal deri arasındaki farkı ben onu sormadım ayrıca gerçek deri de işleniyor fabrikalarda 😉 deri kokar Zaten kuru temizlemeye ver geçer yıkandıkca kokusu gider ceketi ne zaman aldın omuz kısmı ne zamandır öyle

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Biliyorum elbette VİNLEKS ve orijinal deri arasındaki farkı ben onu sormadım ayrıca gerçek deri de işleniyor fabrikalarda 😉 deri kokar Zaten kuru temizlemeye ver geçer yıkandıkca kokusu gider ceketi ne zaman aldın omuz kısmı ne zamandır öyle
Daha bugün geldi.
IMG_20231018_220306_edit_259115119470878.jpg

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,107
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,107
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom