Neler Yeni

Hala 4g bir telefon almak sorun mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
Arkadaşlar acil yeni telefon lazım istediğim model 4g tam aradığım özellikler fakat 5g telefonlar piyasaya sürülürken tedirgin oldum açıkçası sizce çok mu önemli

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar acil yeni telefon lazım istediğim model 4g tam aradığım özellikler fakat 5g telefonlar piyasaya sürülürken tedirgin oldum açıkçası sizce çok mu önemli
Alacağın telefon üst düzey bir cihaz değilse 4G olması sorun değil bence. Ama 10K ve üstü fiyatla üst düzey telefon alıp 5G olmaması saçma olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alacağın telefon üst düzey bir cihaz değilse 4G olması sorun değil bence. Ama 10K ve üstü fiyatla üst düzey telefon alıp 5G olmaması saçma olur.
4000 tl fakat daha ucuz bir telefon daha var beğendiğim o 5g

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,097
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hiç sorun değil bana kalırsa. Türkiye'de 5G'nin kısa ve orta vadede önemli olmayacağını düşünüyorum. Hwp'den Ersin abinin konuyla ilgili videosunu izlerseniz gayet güzel açıklamış.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Olmaz dostum. Kafan rahat olsun. Türkiye 10 yıl daha 5Gye geçemez. Çok fazla yatırım ve teknoloji gerekli. Şuan üretilenleri de zengin ülkelere veriyorlar adamlar parasını yıllar önceden ödemiş.

3Gden 4Gye geçerken mevcut baz istesyonlarına upgrade yapıldı ve büyük bir yatırım gerekmiyordu ona rağmen 4Gye bile 10 yıl sonra 4.5G diye geçtik ama Amerikadaki 4Gnin yarısı kadar bile hız alamıyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berkan Öksüz
Aralarında redmi olan isterseniz realme 8 bakabilirsiniz
Birde sizce redmi note 10 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmaz dostum. Kafan rahat olsun. Türkiye 10 yıl daha 5Gye geçemez. Çok fazla yatırım ve teknoloji gerekli. Şuan üretilenleri de zengin ülkelere veriyorlar adamlar parasını yıllar önceden ödemiş.

3Gden 4Gye geçerken mevcut baz istesyonlarına upgrade yapıldı ve büyük bir yatırım gerekmiyordu ona rağmen 4Gye bile 10 yıl sonra 4.5G diye geçtik ama Amerikadaki 4Gnin yarısı kadar bile hız alamıyoruz.
Çok teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,457
Üyeler
156,777
Son üye
İreoooni
Top Bottom