Neler Yeni

Yardım Hangi 3d yazıcı almalıyım

Gusto

80+
Merhabalar

Şu siteden uygun 3d yazıcı alacağım fakat hangisini seçeceğimi bilmiyorum. Sizce bunların arasından hangisini almalıyım.
Şimdiden teşekkürler ederim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sovol sv06 benim gözüme iyi gibi geldi sizin düşünceleriniz nelerdir ?

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Creality K1 Bimde şuanda 21.000 TL ve 9 taksit bütçene uygunsa onada bakabilirsin

Gusto

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Creality K1 Bimde şuanda 21.000 TL ve 9 taksit bütçene uygunsa onada bakabilirsin
Türkiyede yaşamıyorum bu yüzden yurtdışı sipariş edicem

Neptun 4 ile creality Ender 3 v3 SE arasında kaldım şuanda ikisi arasında gidip geliyorum fakat neptun 4 çok sesli çalışıyormuş

SkySea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
gökdeniz uçkan
Neptun 4 ile creality Ender 3 v3 SE arasında kaldım şuanda ikisi arasında gidip geliyorum fakat neptun 4 çok sesli çalışıyormuş
İkisi arasından N4 daha iyi fakat evet sesli çalışıyor ve yeni başlıyorsanız uğraşmanız gerekir. hem kurulum olarak ve kullanım olarak ender 3 v3 se işinizi görür ama alabiliyorsanız ender 3 v3 ke almaya çalışın N4 pro dengi kurulumu basit ve fazla sesi yok

Gusto

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisi arasından N4 daha iyi fakat evet sesli çalışıyor ve yeni başlıyorsanız uğraşmanız gerekir. hem kurulum olarak ve kullanım olarak ender 3 v3 se işinizi görür ama alabiliyorsanız ender 3 v3 ke almaya çalışın N4 pro dengi kurulumu basit ve fazla sesi yok
Uğraşmak benim için sıkıntı değil de ender ile aralarında ses farki baya var sanırım ve hız olarak

KE ise bütçemi aşıyor malesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,176
Üyeler
141,406
Son üye
hako.rl
Top Bottom