Neler Yeni

Hangi 4070 ti ekran kartını almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Ali CEVİZLİ
Merhabalar 4070 ti ekran kartı almayı düşünüyorum marka model ne kadar farkeder yardımcı olabilir misiniz? Mesela pny 4070ti 25k msi sprim x 4070 ti 35 k hangi marka modeli seçmeliyim 3 fanlı olmasını istiyorum

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Merhabalar 4070 ti ekran kartı almayı düşünüyorum marka model ne kadar farkeder yardımcı olabilir misiniz? Mesela pny 4070ti 25k msi sprim x 4070 ti 35 k hangi marka modeli seçmeliyim 3 fanlı olmasını istiyorum
7800xt

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emrah Saraç
Instagram
https://www.instagram.com/emrah.sarac37/
Steam
https://steamcommunity.com/id/SilentScream37/
Facebook
BlackSea37
Twitter
onnumarakaptan
Dostum tamamen bütçe meselesi PNY alırsan FP kart olur MSİ alır isen kart daha serin çalışır daha yüksek frekanslarda daha uzun süre durur tabi ikisinin de soğutma performansı biraz da kasanın hava akışı ile de alakalı marka takıntın yok ise PNY alabilirsin arada 10K var az bir bütçe değil yada EVGA ASUS bulabilirsen MSİ dan uyguna onlar da olabilir

Talha_

80+
Olayı çok basit şekilde şu mantığa indirgeyebiliriz: Mahalledeki amca ve çok kaliteli bir şirketteki kalifiye bir mühendisin ikisi de ekran kartını alıyor ve soğutmasını değiştiriyor, overclock yapıyor.Aslında ikisi de aynı ürüne montaj yapıyor ama montaj yöntemleri ve kaliteleri farklı. Sen hangisini alırsın ?
Ben gidip suprim al demiyorum ama şahsi görüşüm pny almazdım. Birazcık daha orta safhalara kayardım. Mesela biraz yanlış bir örnek ama kendimden örnek vermek gerekirse benim şu anda kullandığım ekran kartının modeli rog strix.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Olayı çok basit şekilde şu mantığa indirgeyebiliriz: Mahalledeki amca ve çok kaliteli bir şirketteki kalifiye bir mühendisin ikisi de ekran kartını alıyor ve soğutmasını değiştiriyor, overclock yapıyor.Aslında ikisi de aynı ürüne montaj yapıyor ama montaj yöntemleri ve kaliteleri farklı. Sen hangisini alırsın ?
Ben gidip suprim al demiyorum ama şahsi görüşüm pny almazdım. Birazcık daha orta safhalara kayardım. Mesela biraz yanlış bir örnek ama kendimden örnek vermek gerekirse benim şu anda kullandığım ekran kartının modeli rog strix.
Sence bu kartlar arasında bu kadar fark var mı? :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Şimşek
rog strix zaten en kalitelisi kanka pny yeterli bence gereksiz 10k vermesi

Talha_

80+
Sence bu kartlar arasında bu kadar fark var mı? :)
"Hahahayt. Verilen farazi bir örneği alaya alır gibi mantık çerçeveme sıkıştırmaya çalıştım çok bilgiliyim. "
Mesaj otomatik birleştirildi:

rog strix zaten en kalitelisi kanka pny yeterli bence gereksiz 10k vermesi
Evet söylediğim gibi yanlış bir örnek ama kendimin kullanmadığı şeyi önermeyeyim istedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Şimşek
"Hahahayt. Verilen farazi bir örneği alaya alır gibi mantık çerçeveme sıkıştırmaya çalıştım çok bilgiliyim. "
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet söylediğim gibi yanlış bir örnek ama kendimin kullanmadığı şeyi önermeyeyim istedim.
pny kötü bi ekran kartı degil bence orta sınıf bi ekran kartı sıcaklık degerleri kötü değil diye hatırlıyorum

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Evet, sanırım arkadaşlar soğutma performansına bakmadan s tier soğutmaya sahip pny nin üst segment modeli xlr8 için atıp tutmuş. Bize de peki demek düşer.
Tekrar diyorum, red devil 7800xt al. Aradaki 15-20 fps için fazladan 8k para vermeye değmez.

~ Pny xlr8 4070ti almaktan vazgeçen adam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,335
Üyeler
150,259
Son üye
Hukamen
Top Bottom