Neler Yeni

Yardım Hangi bios sürümüne güncellemeliyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
İlkay Burak SAYAR
IMG_20200416_063911.JPG

Beyler bu bios sürümlerinden hangisini yükleyeceğim 1.30 mu 4.20 mi
Neden soruyorsun diyorsanız 4.20 de bunu kullanıcılara önermiyoruz diyor

Lütfen yardımcı olurmusunuz.

NOT:Sistemi yeni topluyorum hiç açmadım.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Alıntıyı görüntüle

Beyler bu bios sürümlerinden hangisini yükleyeceğim 1.30 mu 4.20 mi
Neden soruyorsun diyorsanız 4.20 de bunu kullanıcılara önermiyoruz diyor

Lütfen yardımcı olurmusunuz.

NOT:Sistemi yeni topluyorum hiç açmadım.
Anakartın Asrock mu tam marka ve modelini yazar mısın?

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Asrock h310cm hdv
Asrock'un saçma sapan güncelleme önerisi toplam 6- 7 güncelleme yayınlamış hepsinde de sisteminiz düzgün çalışıyorsa biosu güncellemeyin sorumluluk bize ait değil diyor.
Madem öyle niye yeni bios sürümleri çıkartıyorsun? çünkü anakartın bu iyileştirmelere ihtiyacı var.
Bana sorarsan bios mutlaka güncellenmeli. Sana tavsiyem önce güncelleme yapma sistemi çalıştır sisteme alış biraz daha sonra biosa girerek sürümüne bak ilk biostan yüksek bir sürümle gelmişse ve bir problem yaşamıyorsan güncelleme işini ertele daha sonra sistem de bios kaynaklı kararsızlıklar görürsen güncellersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
İlkay Burak SAYAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asrock'un saçma sapan güncelleme önerisi toplam 6- 7 güncelleme yayınlamış hepsinde de sisteminiz düzgün çalışıyorsa biosu güncellemeyin sorumluluk bize ait değil diyor.
Madem öyle niye yeni bios sürümleri çıkartıyorsun? çünkü anakartın bu iyileştirmelere ihtiyacı var.
Bana sorarsan bios mutlaka güncellenmeli. Sana tavsiyem önce güncelleme yapma sistemi çalıştır sisteme alış biraz daha sonra biosa girerek sürümüne bak ilk biostan yüksek bir sürümle gelmişse ve bir problem yaşamıyorsan güncelleme işini ertele daha sonra sistem de bios kaynaklı kararsızlıklar görürsen güncellersin.
Saol kardeşim çok yardımcı oldun teşekkür ederim

Top Bottom