Neler Yeni

Hangi ekran kartı sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,teklonoji,bilgisayar,python,yazılım,programlama
33k ya 4060ti alacağınzıa ddr4 hemde sistem :D
Öncelikle Galax markasını biliyorum güzel bir marka yalnız Türkiyede ki altyapısını pek bilmiyorum o yüzden pek tercih etmedim. Ve duyduğuma göre ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem AMD işlemciler Render konusunda İntele göre biraz geride kalıyormuş sizce nasıl?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Öncelikle Galax markasını biliyorum güzel bir marka yalnız Türkiyede ki altyapısını pek bilmiyorum o yüzden pek tercih etmedim. Ve duyduğuma göre ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem AMD işlemciler Render konusunda İntele göre biraz geride kalıyormuş sizce nasıl?
gaming genle anlasmalı galax markası bır sorun olmaz amd işlemcilerde intele göre biraz geride evet fakat en azından alacağınız sistemlerden daha iyi bir sistem bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,teklonoji,bilgisayar,python,yazılım,programlama
gaming genle anlasmalı galax markası bır sorun olmaz amd işlemcilerde intele göre biraz geride evet fakat en azından alacağınız sistemlerden daha iyi bir sistem bu
Pekala teşekkürler

Ramazan34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ramazan Balarban
merhaba arkadaşlar sizce hangi rtx 4060
Ve ben indirimle msi yı 11 bine aldım değiştirmeli miyim sizce

MSI VGA GEFORCE RTX 4060 GAMING X 8G RTX4060 8GB GDDR6 128B DX12 PCIE 4.0 X8 (3XDP 1XHDMI)

Gigabyte Geforce Rtx 4060 Eagle 8g GV-N4060EAGLE Oc-8gd Gddr6 128BIT DX12 Dlss 3 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom