Neler Yeni

Hangi ev interneti daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Necmi Kubilay Küçükdağ
öncelikle selamın aleyküm. eve yeni internet bağlatıcam ama hangisini bağlatıcağımdan tam emin değilim sizce hangi internet sağlayıcısı daha iyi yardım ederseniz sevinirim.

Efe özel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe özel
öncelikle selamın aleyküm. eve yeni internet bağlatıcam ama hangisini bağlatıcağımdan tam emin değilim sizce hangi internet sağlayıcısı daha iyi yardım ederseniz sevinirim.
Ben netspeed kullanıyorum memnunum düşünebilirsin

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Ömer Keskin
knk ne kadar hız alıyorsun

knk hem türknet hemde fiber altyapısı var
Turknet altyapı sorgulaması yapabilir misin? Eğer Gigafiber altyapı mevcutsa senin için diğer seçenekler kapalı. Direkt TurkNet’e başvuru yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Koray K.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar donanım
Ben daha önce Superonline kullandım. Superonline modemi getirip kuruyor,sistemi Türk Telekom personeli aktif hâle getiriyor. Bir sıkıntı olsa herkes topu başkasına atıyor, bekleme süresi uzuyor. İptal ettirirken de aynı sorunlar oluyor. Bizim bulunduğumuz yerde sadece Türk Telekom maximum 12 mbit destekliyor. Onu da modem 300 mbit desteklemesine rağmen 8-9 mbit gibi alıyorum. Artık buna da şükür der hâle geldik. Siz öncelikle bulunduğunuz yerde altyapı kaç mbit destekliyor. Hangi markalar o bölgede faaliyet gösteriyor bir araştırın sonra kararınızı verin derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Necmi Kubilay Küçükdağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben daha önce Superonline kullandım. Superonline modemi getirip kuruyor,sistemi Türk Telekom personeli aktif hâle getiriyor. Bir sıkıntı olsa herkes topu başkasına atıyor, bekleme süresi uzuyor. İptal ettirirken de aynı sorunlar oluyor. Bizim bulunduğumuz yerde sadece Türk Telekom maximum 12 mbit destekliyor. Onu da modem 300 mbit desteklemesine rağmen 8-9 mbit gibi alıyorum. Artık buna da şükür der hâle geldik. Siz öncelikle bulunduğunuz yerde altyapı kaç mbit destekliyor. Hangi markalar o bölgede faaliyet gösteriyor bir araştırın sonra kararınızı verin derim.
şu an oturduğum yerde hem turkcell hemde türknet altyapısı yeni geldi ikiside kutu koydular binaya her ikiside 1000 mbps ye kadar destekliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,801
Üyeler
152,331
Son üye
Novasty
Top Bottom