Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısı almalıyım?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
türknet,connet,milleni hepsi 100mbps 8 upload veriyor ancak hangisini seçmem lazım bilmiyorum önemli olan müşteri hizmetlerinin ilgilenmesi misal tt hic sorun yaşatmadı ama 1 gün koptu direk çözdüler. kopma kesilme yaşamadım
3 İSS'de sorun yaşama ihtimaliniz var.

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
türk telekom altyapısı var türknet ile milleni de müşteri hizmetleri direk onlaramı bağlıyor yani sorun cıkmaz gibi doğru muyum ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
türk telekom altyapısı var türknet ile milleni de müşteri hizmetleri direk onlaramı bağlıyor yani sorun cıkmaz gibi doğru muyum ?
Telekom altyapısı kullanan X firması sorun olduğuna durumu TT'ye bildirir. TT çözer.
Fakat millenicom'da bugün iki yeni geçen kişide sık sık kopma sorunları olduğunu gördüm. Bu sizin de sorun yaşayacağınız anlamına gelmez tabi.
TurkNet de aynı şekil. Sorun durumunda bölgeye TT ekipleri yönlendiriliyor.
Comnet de aynı şekil. Fakat gelen ekip sorunu sizde bulursa Comnet arıza kayıt ücreti olarak 50 TL'yi size kesiyor. Sorun altyapısal ise ücret kesilmez. Üstelik Comnet'in müşteri hizmetleri çok iyi değil.

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
türkneti denicem o zaman başvuru yolliyim zaten taahhütsüz en fazla iptal ederim ilk ay da

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
türkneti denicem o zaman başvuru yolliyim zaten taahhütsüz en fazla iptal ederim ilk ay da
TurkNet'e geçerseniz en az 3 ay geçiş hakkınız olmaz bilginize. Üstelik TurkNet'e de zam gelecek bilginize.

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
TurkNet'e geçerseniz en az 3 ay geçiş hakkınız olmaz bilginize. Üstelik TurkNet'e de zam gelecek bilginize.
diğer firmalar da oluyor mu ? neden hak yok memnun değilsen iptal edebilirsin diyor . Zam hepsine gelmiyor mu ?

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Ömer Keskin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
diğer firmalar da oluyor mu ? neden hak yok memnun değilsen iptal edebilirsin diyor . Zam hepsine gelmiyor mu ?
Taahhütsüz internette 3 ay nasıl geçiş olmaz?
BTK kuralı. Taahhütsüz X firmasına geçiş yaparsanız 3 aydan erken başka bir firmaya geçiş yapamazsınız. Sadece TurkNet için geçerli değil.
memnun değilsen iptal edebilirsin diyor
İptal edilebilir. İptal edildiği takdirde portunuz iptal olur. Sıfırdan abonelik açarsanız X firmasında hizmet alabilrsiniz.
Zam hepsine gelmiyor mu ?
Geliyor. Dikkat çekmek istediğim nokta zamlardan etkilenmemek için ön ödeme veya taahhüt yaptırın. TurkNet'e geçin. Memnun kalırsanız 1700 liradan 10 aylık ödeme yapın.

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
Taahhütsüz internette 3 ay nasıl geçiş olmaz?
bende onu anlamadım neye başvurucağımı şaşırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

BTK kuralı. Taahhütsüz X firmasına geçiş yaparsanız 3 aydan erken başka bir firmaya geçiş yapamazsınız. Sadece TurkNet için geçerli değil.

İptal edilebilir. İptal edildiği takdirde portunuz iptal olur. Sıfırdan abonelik açarsanız X firmasında hizmet alabilrsiniz.

Geliyor. Dikkat çekmek istediğim nokta zamlardan etkilenmemek için ön ödeme veya taahhüt yaptırın. TurkNet'e geçin. Memnun kalırsanız 1700 liradan 10 aylık ödeme yapın.
yani diyorsun ki geçiş yapma sıfırdan başvur ancak tt modemim duruyor başkamı vericekler

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
yani diyorsun ki geçiş yapma sıfırdan başvur ancak tt modemim duruyor başkamı vericekler
Öyle bir şey demiyorum. Geçiş yapın. Benim 3 aydan erken geçiş yapamazsınız dememdeki sebep 1 ay kullanır sonra başkasına geçerim dediniz ya. Ona istinaden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,388
Üyeler
156,602
Son üye
ahmetadgzii7
Top Bottom