Neler Yeni

Yardım Hangi Internet sağlayıcısına geçmeliyim?

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Şu an kullandığım Türk Telekom. Aldığım değerler ise :
- Download : 22 Mbps ( Genelde 15 civarı olur bu gün biraz yükselmiş. )
- Upload : 4 Mbps
- Ping : 8 ms ( LoL ve bazı oyunlarda 13 ms civarı alıyorum. CS'de ortalama 50 - 70 ms alıyorum. )

Netspeed ve Millenicom da altyapı sorguladığımda alabileceğim değer ''71 Mbps'' olarak gözüküyor.
Pingi düşük, indirme hızı yüksek olacak şekilde ve bana hız kaybı yaşatmayacak bir internet arıyorum. Sizce hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?
Benim kendime göre bulabildiklerim bu iki internet sağlayıcısı var. Siz başka da önerebilirsiniz daha iyisi bulunuyor ise.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
bu internet için etrafınızdaki insanlara sormanız lazım farklı sağlayıcı kullananlara ben TürkNet kullanıyorum memnun'um ama başka yerde kullanan memnun olmayabilir veya netspeed ama benim önerim TürkNet'ten bir altyapı sorgulayın çünkü kendi altyapılarında iken altyapı iyileştikçe daha yüksek hızı aynı fiyata veriyorlar.

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu internet için etrafınızdaki insanlara sormanız lazım farklı sağlayıcı kullananlara ben TürkNet kullanıyorum memnun'um ama başka yerde kullanan memnun olmayabilir veya netspeed ama benim önerim TürkNet'ten bir altyapı sorgulayın çünkü kendi altyapılarında iken altyapı iyileştikçe daha yüksek hızı aynı fiyata veriyorlar.
TürkNet ile sorguladığım zaman 50 Mbps olarak gösteriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
TürkNet ile sorguladığım zaman 50 Mbps olarak gösteriyor.
O zaman netspeed tercih edebilirsiniz kullanan tanıdıklarım çok memnun tabii yinede çevrenizde kullanan varsa tavsiyem onlara sormanız olur tabii son karar sizin

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
- Ping : 8 ms ( LoL ve bazı oyunlarda 13 ms civarı alıyorum. CS'de ortalama 70 ms alıyorum. )

Netspeed ve Millenicom da altyapı sorguladığımda alabileceğim değer ''71 Mbps'' olarak gözüküyor.
Pingi düşük, indirme hızı yüksek olacak şekilde ve bana hız kaybı yaşatmayacak bir internet arıyorum. Sizce hangi internet sağlayıcısına geçmeliyim?
Benim kendime göre bulabildiklerim bu iki internet sağlayıcısı var. Siz başka da önerebilirsiniz daha iyisi bulunuyor ise.
Netspeed kullanıyorum çok nadir internete yüklendiğinde ping giriyor hızıda stabil ya net speed yada türknet

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Lolde 13 ping iyiymiş

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,478
İsim
Adem
Millenicom da iyi diyorlar. Arada kaldım açıkcası.
Millenicom sadece fiyat olarak iyi kendisine ait altyapısı yok başka altyapıları kullanan firmaların sadece fiyatlarını değerlendirin kullanacağı altyapının nasıl olduğunu biliyorsanız geçin.Altyapı aynı olduktan sonra firmalara göre değişiklik göstermez max alacağın hız ve ping.

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Millenicom sadece fiyat olarak iyi kendisine ait altyapısı yok başka altyapıları kullanan firmaların sadece fiyatlarını değerlendirin kullanacağı altyapının nasıl olduğunu biliyorsanız geçin.Altyapı aynı olduktan sonra firmalara göre değişiklik göstermez max alacağın hız ve ping.
Bu durumda Netspeed mi önerirsiniz?

PiskopatCivciv

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Talha
be
Millenicom da iyi diyorlar. Arada kaldım açıkcası.
ben 1 yıl netspeed kullandım 1 2 kere hızı düşürdü hatırlamıyorum bile pingde nadir giriyor türknette aynı şekilde

TALHA MURAT

80+ Silver
- Ping : 8 ms ( LoL ve bazı oyunlarda 13 ms civarı alıyorum. CS'de ortalama 50 - 70 ms alıyorum. )

Kablonet varmı ?

Top Bottom