Neler Yeni

Hangi internete gecmeliyim

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
Güldürennet'ten altyapı sorgusu fotosunu atar mısınız?
Screenshot_2023-12-05-13-56-49-114_com.android.chrome.png

Hocam bu cikti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fixnet de 54 mbps vdsl fttc diyor

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Kablonet'te 100 e kadar alırsın. Hız olarak daha avantajlı fakat pingi hız etkilemez. 55 Vdsl için İstanbul'da bulunan iss seçebilirsin ya da Fixnet seçebilirsin. Yurtdışı oyun pingi için.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
Kablonet'te 100 e kadar alırsın. Hız olarak daha avantajlı fakat pingi hız etkilemez. 55 Vdsl için İstanbul'da bulunan iss seçebilirsin ya da Fixnet seçebilirsin. Yurtdışı oyun pingi için.
Hocam çok anlamiyorum şimdi kablonet alsam yine ping sorunum olur mu

Lady-Of-Ice

80+ Silver
sanieim bu ne demek? Adsl den vdsl e geçersen hız olarak daha iyi olur. Kablonet içinde aynı. Adsl mak 16-25 arası.
Hızla ping ayrı. Hızın yüksek diye pingin düşük olacak diye bir şey yok.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
sanieim bu ne demek? Adsl den vdsl e geçersen hız olarak daha iyi olur. Kablonet içinde aynı. Adsl mak 16-25 arası.
Hızla ping ayrı. Hızın yüksek diye pingin düşük olacak diye bir şey yok.
Hiç alakam yoktu modemle kral kullanmiyodum bu zamana kadar pek fazla babam hallediyordu internetten pek anlamam

Hiç alakam yoktu modemle kral kullanmiyodum bu zamana kadar pek fazla babam hallediyordu internetten pek anlamam
O zaman turksata geceyim en doğrusu o gibi

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran

O zaman turksata geceyim en doğrusu o gibi
Türksat'ta sizde docsis altyapısı mı var? Var ise geçilebilir çünkü koaksiyel kabloda mesafeye bağlı internet hızı düşmesi diye bir şey yok. Santral ile aranızda 900 km olsa bile 100 mbsn bağlattıysanız 100 mbsn alabiliyorsunuz diye biliyorum. 2014-2023 arası kullandım bizzat. Sorunuz var ise cevaplayabilirim.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
yavuz bulut
Türksat'ta sizde docsis altyapısı mı var? Var ise geçilebilir çünkü koaksiyel kabloda mesafeye bağlı internet hızı düşmesi diye bir şey yok. Santral ile aranızda 900 km olsa bile 100 mbsn bağlattıysanız 100 mbsn alabiliyorsunuz diye biliyorum. 2014-2023 arası kullandım bizzat. Sorunuz var ise cevaplayabilirim.
Vallahi bilmiyorum hocam arkadas bi yerde baktırdı bana yukarids fotograf attim ne yaziyosa o turksata gececegim simdi kararimi verdim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,039
Üyeler
140,751
Son üye
Oredarhyme
Top Bottom