Neler Yeni

Hangi işletim sistemini seçmeliyim ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Şuanlık iyi ama kullanmak gerçekten zor geliyor
Yavaş yavaş. Windows'u da ilk defa kullandığında şakır şakır kullanıyor değildin değil mi?
Ne zor geliyor mesela? Şu an ben de Garuda kullanıyorum ve çok rahatım.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
Yavaş yavaş. Windows'u da ilk defa kullandığında şakır şakır kullanıyor değildin değil mi?
Ne zor geliyor mesela? Şu an ben de Garuda kullanıyorum ve çok rahatım.
windowstan geçtiğim için çok garip her şey mesela en basitinden görev yöneticisi açacağım alta gelip sağ tık yapmaya çalışıyorum değişik şeyler

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
win 7 pro diyor arkadaş
Emin ol herhangi bir Linux Win 7 gibi tarihi geçmiş bir OS'tan daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

windowstan geçtiğim için çok garip her şey mesela en basitinden görev yöneticisi açacağım alta gelip sağ tık yapmaya çalışıyorum değişik şeyler
Eee tabi. Farklı olacak bazı şeyler. Sistemin rahatladı. Oyununu açıyor. Daha ne istersin?
Yazılım marketini indirdin mi?

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR

Eee tabi. Farklı olacak bazı şeyler. Sistemin rahatladı. Oyununu açıyor. Daha ne istersin?
Açık konuşayım sen tavsiye vermeseydin ben linuxa geçmezdim en kötü w7 indirirdim arkadaşın dediği gibi

evet yazılım marketini indirdim çoğu şeyleri yaptım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
evet yazılım marketini indirdim çoğu şeyleri yaptım
İyi o zaman.
Açık konuşayım sen tavsiye vermeseydin ben linuxa geçmezdim en kötü w7 indirirdim arkadaşın dediği gibi
Olur mu ya? Linux özgürlüktür. Linux biriciktir. Linux aşktır ya. Ben dün Win 11'e geçtim. Gamepad'im Linux'ta çalışmadı diye. Windows'ta da çalışmadı. Meğer ben yanlışlıkla Gamepad'in bir ayarını değiştirmişim. Sorunu çözünce tak topuk Garuda Linux'a. Windows'da rahat duramıyorum. Linux benim için daha rahat. İlk kullanmaya çalışınca sudan çıkmış balığa dönmüştüm ama şu an daha rahatım. Benim sistem kötü değil. Windows da çalıştırır ama ben kendi isteğimle Linux kullanıyorum.

Linux araştıra araştıra güzelleşiyor. Atıyorum bir sorun oldu. O sorunu çözünce bir zevk alıyorsun var ya öff yani?

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
ONUR
İyi o zaman.

Olur mu ya? Linux özgürlüktür. Linux biriciktir. Linux aşktır ya. Ben dün Win 11'e geçtim. Gamepad'im Linux'ta çalışmadı diye. Windows'ta da çalışmadı. Meğer ben yanlışlıkla Gamepad'in bir ayarını değiştirmişim. Sorunu çözünce tak topuk Garuda Linux'a. Windows'da rahat duramıyorum. Linux benim için daha rahat. İlk kullanmaya çalışınca sudan çıkmış balığa dönmüştüm ama şu an daha rahatım. Benim sistem kötü değil. Windows da çalıştırır ama ben kendi isteğimle Linux kullanıyorum.

Linux araştıra araştıra güzelleşiyor. Atıyorum bir sorun oldu. O sorunu çözünce bir zevk alıyorsun var ya öff yani?
Yardımların için teşekkür ederim kardeşim sen sudan çıkmış balığa dönmüşsün ben galiba sudan çıkamayacağım hadi hayırlısı :)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yardımların için teşekkür ederim kardeşim sen sudan çıkmış balığa dönmüşsün ben galiba sudan çıkamayacağım hadi hayırlısı :)
Çıkarsın çıkarsın! :kekw:

Benim kardeşim 5.sınıf. Hiç bilgisayar kullanmayı bilmiyor. Onun için Pardus kurdum. Hiç farketmiyor ona. Çünkü bilmiyor ki. Sıfır.
Linux zor değil sadece Windows'a alıştığın için biraz garip geliyor. Elbet buna da alışırsın.

Tekrardan hayırlı olsun!

Top Bottom