Neler Yeni

Öneri Hangi İSS ye geçmeliyim

TahinPekmez

80+ Silver
TTnet 150tl olan paketim yarın bitiyor ve bu tarifede kalırsam fiyatlar uçuyor. GIBIRNET nasıldır fiyatı uygun gibi. önerilerinizi bekliyorum.
Screenshot_20240212_101549_Trk Telekom.jpg

TTNET de gecebilecegim tek tarife var ve pahali.
Screenshot_20240212_101741_Trk Telekom.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Emrullah AKTAŞ
Netspeed ve Gibir çok popüler şu sıralar. Ben netspeed kullanıyorum. Sadece geçen ay biraz can sıktı ama onun dışında bir problem yok.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan

TahinPekmez

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
turknet ile gibir arasında kaldim, musteri temsilcisi ve memnuniyeti bakimindan hangisi daha iyi yani geri hizmeti ve ulasilabilirligi.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,047
İsim
Mehmet Aslan
turknet ile gibir arasında kaldim, musteri temsilcisi ve memnuniyeti bakimindan hangisi daha iyi yani geri hizmeti ve ulasilabilirligi.
bence Türknet. Bende taahhüt süresinin bitmesini bekliyorum :D

C4L0X

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus
altyapım iyi olduğundan müşteri hizmetlerine işim pek düşmüyor ama sitedeki canlı destekden yada whatsapp hatlarından anında ulaşabiliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman Karakoç
Yaklaşık 8 aydır millenicom kullanıyorum , 1 kez bile müşteri hizmetlerini aramam gereken bir durum olmadı 100 mbps hızı kesintisiz alıyorum, müşteri hizmetleri konusunda ise geç bağlanıldığını duydum ama dediğim gibi şimdiye kadar hiç arama ihtiyacı duymadım

TahinPekmez

80+ Silver
Öncelikle interneti değerlendirmek gerekirse, ben 100 Mbps hızında kullanıyorum ve genelde tam olarak alıyorum. Stabil bir yapıya sahip, donma veya yavaşlama hiç olmadı, ve ping de yeterli bir seviyede. Türk Telekom altyapısında, Türk Telekom gelip kuruyor modemimi. Eğer Türk Telekom altyapısına sahip bir servis kullanıyorsanız, hiçbir işleme gerek yok, geçiş yapma olayı var; size verilen şifre ve kullanıcı adıyla hemen geçiş sağlanıyor, hat taşıma gibi. Bu paketin ücreti 240 TL ve referanslarla 180 ödüyorum. Taahhüt Cayma bedeli yok Ayrıca 6 ay fiyat garantisi var. Ben memnun kaldım, yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve tam olarak F/P ürünü. Soracak bir şeyiniz varsa cevaplarım.
Verdiğim Davet kodu ile abone olursanız 1 yıl boyunca 20 TL indirim Kazanıyorsunuz.
Arkadaşlar, daha önce paylaşılan referans kodları eğer 12 kişiyi geçmişse indirim tanımlanmıyor. Veya yıllık ödeyenlerde de, aylık müşteriyseniz olmuyor. Şu anda sadece 2 kişi var, aylık müşteriyim, dolunca haber veririm.

GIBIRNet’in taahhütsüz, kotasız, sınırsız internet dünyası ile tanışmak ve 1 yıl boyunca her ay 20 TL indirimden faydalanmak için paylaştığım kodla başvuru yapabilirsiniz. -
Referans Kodu: GEWGLF7LA0
teşekkürler ama gec geldi.bu cevap 399 tl.ye turknete gectim.

Top Bottom