Neler Yeni

hangi kulaklığı almak daha mantıklı

xTURANN

80+ Bronze
hocam o dediğiniz kulaklığı atabilirmisiniz gürültü engellemeden kasdettiğim otobüsün sesini kıssın birazda olsa yeter
Sabit bir gelirin varsa ( ailenden aylık 200 TL olsa bile ) taksitle alabilirsin.
Ben jbl tune 230 kullanıyorum. Bir kaç sıkıntısı hariç hiçbir şeyi yok. Tabii 1700 liraya çoookkk daha iyilerini bulabilirsin.

Senin bütçen de ise, anc olan hangisi varsa onun incelemelerine bak ve al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Oğuzhan Şener
Sabit bir gelirin varsa ( ailenden aylık 200 TL olsa bile ) taksitle alabilirsin.
Ben jbl tune 230 kullanıyorum. Bir kaç sıkıntısı hariç hiçbir şeyi yok. Tabii 1700 liraya çoookkk daha iyilerini bulabilirsin.

Senin bütçen de ise, anc olan hangisi varsa onun incelemelerine bak ve al.
hocam sabit gelirim varda 1700 lira bile beni aşıyo başka yerlere olan ödemelerim aylık kenara para atıyom 500 liraya falan kulaklık bakıyom

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
Realme Buds T100 TWS
Qcy T13
Lenovo LP1S
LENOVO Lp5
Hangi kulaklığı almak daha mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

@hid_ibrahim hocam geçen siz yardımcı olmuştunuz yine bakabilirmisiniz
hocam diğerlerini kullanmadığımdan doğru bilgi veremem. youtube'da karşılaştırma videoları var baya kağıt üstünde de karşılaştırmalarına bakıp alabilirsiniz. ben kendi kullandığımı önerebilirim bu fiyata. konuşma sırasında gürültü engelleme de var. onun dışında söyleyebileceğim çok şey kalmıyor maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Oğuzhan Şener
hocam diğerlerini kullanmadığımdan doğru bilgi veremem. youtube'da karşılaştırma videoları var baya kağıt üstünde de karşılaştırmalarına bakıp alabilirsiniz. ben kendi kullandığımı önerebilirim bu fiyata. konuşma sırasında gürültü engelleme de var. onun dışında söyleyebileceğim çok şey kalmıyor maalesef
teşekkürler hocam

Top Bottom