Neler Yeni

Yardım Hangi Kulaklık ve Uyumlu Çalışır mı?

goujian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkecan Uludoğan
Arkadaşlar kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ama bilgisayarımda bluetooth veya wifi özelliği yok bu kulaklıklardan birini ve aşağıdaki aparatı alsam uyumlu çalışır mı? Hangi kulaklığı tavsiye edersiniz veya sizin farklı olarak tavsiye ettiğiniz 2.5-2.6k bandında kablosuz kulaklık var mı?

Aparat:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,010
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ama bilgisayarımda bluetooth veya wifi özelliği yok bu kulaklıklardan birini ve aşağıdaki aparatı alsam uyumlu çalışır mı? Hangi kulaklığı tavsiye edersiniz veya sizin farklı olarak tavsiye ettiğiniz 2.5-2.6k bandında kablosuz kulaklık var mı?

Aparat:
bunların yanında 2.4 ghz dongle geliyordur zaten onu kasanın usb girişine takarak kullanabilirsin , wifi a gerek yok. Eğer ürünlerde bluetooth modu varsa ve bu modda kullanmak istiyorsan attığın aparatı satın alarak kullanabilirsin.

goujian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkecan Uludoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunların yanında 2.4 ghz dongle geliyordur zaten onu kasanın usb girişine takarak kullanabilirsin , wifi a gerek yok. Eğer ürünlerde bluetooth modu varsa ve bu modda kullanmak istiyorsan attığın aparatı satın alarak kullanabilirsin.
Dongle geliyorsa aparatı almaya gerek var mı?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,010
İsim
Mehmet Aslan
Dongle geliyorsa aparatı almaya gerek var mı?
senin kullanım senaryona bağlı. Dongle ile daha iyi performans verir , bluetoothla kullanırsan pil süresi uzar ama 2.4 kadar iyi performansta olmaz.

goujian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkecan Uludoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin kullanım senaryona bağlı. Dongle ile daha iyi performans verir , bluetoothla kullanırsan pil süresi uzar ama 2.4 kadar iyi performansta olmaz.
Peki bu linklerin hepsinde dongle var mı?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,010
İsim
Mehmet Aslan
Top Bottom