Neler Yeni

hangi kurs alınmalı .

Rulep

80+ Gold
sadık turandaki bende varda eskiden bakmıştım beğenmedim diye hatırlıyorum

sadsada54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım bunlara bakıp değerlendircem.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ikisini de önermem.ikisini de aldım.ikisinde de hatrı sayılır derecede bitirdim.

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Dostum kurslardan öğrenme, ya birinden yüz yüze ya da kendin öğrenmeye çalış. Kurslardan bir şey anlamazsın.

sadsada54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet gümüş
Dostum kurslardan öğrenme, ya birinden yüz yüze ya da kendin öğrenmeye çalış. Kurslardan bir şey anlamazsın.
aslında youtube, kitaplar ve kaynaklar yardımcı oluyor elimde bulunması için almak istiyiyorum burdaki içerik geniş olduğundan

Kraftoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kraftoon
Sana tavsiyem bunlarla uğraşacağına git ingilizce öğren. Sonra bu müfredatlar üzerinden kendine özgü bir müfredat hazırla ve yabancı platformlardan öğren. İnan bana çok daha işine yarar. Ayrıca bi hata olduğu zamanda ingilizce kaynaklar çok güzel oluyor. Türkçe 5.000 kaynak varsa yabancı 50.000 kaynak vardır. Çok geniş yelpaze olur senin için.

sadsada54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet gümüş
Sana tavsiyem bunlarla uğraşacağına git ingilizce öğren. Sonra bu müfredatlar üzerinden kendine özgü bir müfredat hazırla ve yabancı platformlardan öğren. İnan bana çok daha işine yarar. Ayrıca bi hata olduğu zamanda ingilizce kaynaklar çok güzel oluyor. Türkçe 5.000 kaynak varsa yabancı 50.000 kaynak vardır. Çok geniş yelpaze olur senin için.
önerin için.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
2.Kursu bende almıştım, beğenmiştim yani.

Top Bottom