Neler Yeni

Hangi Mekanik Klavyeyi Almalıyım?

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
İbrahim Toglu
Klavye önerisi yapabilecek var mı? (Red, Brown, White Switch)
Bütçe 3-5k arası olabilir.
5k iyi bir fiyat. Ben olsam tr piyasasına sıkışıp kalmazdım. Uzak denizlere açılırdım.
Switch biraz zevk meselesi. Hepsini deneme şansı yoksa dinleme şansıda mı yok..

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Gürkan
5k iyi bir fiyat. Ben olsam tr piyasasına sıkışıp kalmazdım. Uzak denizlere açılırdım.
Switch biraz zevk meselesi. Hepsini deneme şansı yoksa dinleme şansıda mı yok..
Berk Rip Tepe'nin kullandığı manyetik klavye var inceleme videosunu izledim de o aklıma yattı gibi ama multimedya tuşları yok. Onun yanında keypad alsam nasıl olur multimedya tuşu atasam olur mu?

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
İbrahim Toglu
Berk Rip Tepe'nin kullandığı manyetik klavye var inceleme videosunu izledim de o aklıma yattı gibi ama multimedya tuşları yok. Onun yanında keypad alsam nasıl olur multimedya tuşu atasam olur mu?
Ben olsam klavye'ye çok fazla para yatırmazdım. mx fetişistleri var sadece sese göre fln alıyorlar. Tabii o kdr zenginsen orası ayrı. Multimedyası,scroll tuşu vs dahili olan standart tanıdık marka bir klavye olabilir. Tv'ye fln arada bağlarım dersen wifi,bt destekleri de olabilir.
Ben bunu almıştım mesela.
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 5.351,10TL 35%OFF | REDRAGON tktkl K621 RGB destek Bluetooth 5.0 kablosuz USB 2.4G 3 modu ince mekanik oyun klavyesi 97 tuşları hesaplama PC

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,582
Üyeler
141,155
Son üye
adoutius
Top Bottom