Neler Yeni

Hangi monitörü satın almalıyım

ko4fun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
hamdi cüce
amd ryzen 5900x
3070 ti

AOC AG272FCX6 27” 1ms 165Hz WLED​

monitör bunu kullanıyorum acaba yeni monitör alsam hangisini almalıyız bu iki monitörden birini almayı düşünüyorum bu monitörler nasıldır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Karabulut
öncelikle monitörü ne için değiştirmek istiyosun yani sana neyi kötü geliyor da degiştirmek istiyorsun o önemli
ikinci olarak bi monitor suanda kulalndıgın monitöre göre daha büyük fakat daha düşük hz destekliyor
diğer monitör ise daha şüanda kullandıgın ile aynı boyutta fakat daha yüksek hz degerine sahip sen bu monitörü ne için kulanacagına göre degişir bu durum

ko4fun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
hamdi cüce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle monitörü ne için değiştirmek istiyosun yani sana neyi kötü geliyor da degiştirmek istiyorsun o önemli
ikinci olarak bi monitor suanda kulalndıgın monitöre göre daha büyük fakat daha düşük hz destekliyor
diğer monitör ise daha şüanda kullandıgın ile aynı boyutta fakat daha yüksek hz degerine sahip sen bu monitörü ne için kulanacagına göre degişir bu durum
280hz olan niyetim 2k monitör geçmek ama o kadar para verdikten sonra 4k olan versiyonu alınabilir diye düşünüyorum 2 monitör arasında kaldım o yüzden sordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Karabulut
280hz olan niyetim 2k monitör geçmek ama o kadar para verdikten sonra 4k olan versiyonu alınabilir diye düşünüyorum 2 monitör arasında kaldım o yüzden sordum
oyun oynama üzerineysen abdullah abinin de dedigi gibi arasında dehşet bi fark yok heleki cs,valorant gibi fps oyunları oynuyor isen 1920x1080 gayet yeterli olabiliyor ama sen (yasşını bilmiyorum) iş için de kullanıyorsan (grafik tasarim gibi) ozaman 4k olan hem daha büyük hem daha net görüntü görürsün

Top Bottom