Neler Yeni

Hangi Motoru Tercih Etmeliyim?

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
peki tavsiye edebileceğiniz çok yakmayacak görünüşü hoş veya sport uygun yollu hangi marka modeller var
Honda spacy beat activa bakabilirsiniz. Spor görünüme çok aldanmayın. Sağlamlık en önemlisi.

CoNKeR

80+ Bronze
Son kararınız nedir ona göre konuşalım bence.
Birincisi elektrikli olsun ve her anlamda kaliteli olsun diyorsan, şu anda tek bir marka var o da Super Soco. O da aşırı pahalı. Günlük 50 km az bir yol değil, elektrikli motorlar için.
Eğer 125cc bir motor almayı düşünüyorsanız vitesli motorlar scooterlardan daha az yakar. Yüksek hızlarda scooterlar daha çok yakar. Ben Yamaha Ybr 125, Honda CB125Ace öneririm. 23-24 bandında var, ama temiz mi bakmak lazım. Bakımları tam olan Japonu, sıfır Çin'e tercih ederim. Bana göre bir motor en az 100-120 km hızla gidebilmeli ama, buna gerek yok derseniz ve daha da az yaksın diyorsanız çin malı 50 cc yarı otomatik Cub (Örneğin mondial Sfc50 gibi) alabilirsiniz. 2 litre benzinle 120km yol yapıyor.

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
sportman 13k idi ben almak istiyordum birden 25 e çıkmıştı şuan fiyatı görünmüyor sitede ne kadar güncel fiyatı?

lcecube

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Gürol kara
Ben olsam motor veya elektrikli bisiklet bakmazdım.ufak tefek bi araç bakardım.yaz var kış var yağmur var.araç en sağlıklısı.Suzuki maruti olabilir.Tofaş serileri olabilir.broadway serileri olabilir.skoda favorit olabilir.lada Samara serileri olabilir.

ExploiT

80+ Bronze
Ben olsam motor veya elektrikli bisiklet bakmazdım.ufak tefek bi araç bakardım.yaz var kış var yağmur var.araç en sağlıklısı.Suzuki maruti olabilir.Tofaş serileri olabilir.broadway serileri olabilir.skoda favorit olabilir.lada Samara serileri olabilir.
Herkes farklı bir şey demiş ama bende @Icecube nickli arkadaşa katılıyorum :)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şahsen elektrikli motosiklet yerine iyi denilebilecek bir bisiklet alırdım. Kaslarınız iyi durumdaysa elektrikli motosiklet kadar hız yapılabiliyor zaten. Ayrıca elektrikli motosiklet gerçekten çekilecek şey değil.
26 jant 21 vites bisikletle 48 km/sa sabit hızla yol alıyorum.

CoNKeR

80+ Bronze
-10 derece sıcaklıkta, karda, yağmurda, güneşte kısacası her hava durumunda motora biniyorum. Evet bence de konfor varken neden eziyet çekelim, haklısınız. Ama siz olayı kaçırıyorsunuz. Adam ne yazmış bak aşağı:
çok yakmayacak
Ne yazmış, çok yakmayacak. Suzuki maruti, broadway bile en azından 1₺ yakıyor km'de. Bu adam her gün 50 km yol yapacak. Ayrıca 23.000₺ ye araba yok, olanların da canı cıkmış sanayinden çıkmayacak. Her gün yeni bir problem.

Top Bottom