Neler Yeni

Hangi Mouse Pad'i Seçmeliyim?

Sogard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
abdulrahim
wraith
klasse
aslında isteğim wraith speed modeli ama bir kaç gündür stokta olmadıgından dolayı beklemekde istemiyorum yakın vakitte geleceği söylendi klasse hakkında bilgim yok kullanan vs varsa ikisinide sizce hangisini almalıyım arasında büyük fark var mı?

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert ash
klassegear longteng kullanıyorum rahatça alabilirsin spirit of aim o fiyata değmez

charliechaplin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Derviş
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Eren

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
wraith
klasse
aslında isteğim wraith speed modeli ama bir kaç gündür stokta olmadıgından dolayı beklemekde istemiyorum yakın vakitte geleceği söylendi klasse hakkında bilgim yok kullanan vs varsa ikisinide sizce hangisini almalıyım arasında büyük fark var mı?
Dostum klasse almanı önermem onlar gerçek orjinal longteng değil, adamlar bildiğin mouse pad alıp üstüne baskı atıyor. Wraith spirit of aim ı beklemeni tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.trendyol.com/xrades/mou...c&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.20.9
Ben de bunu almayı düşünüyorum tavsiye edildiğini gördüm ama kalitesi falan nasıl bilmiyorum.
Bunun ben ak-47 versiyonu var gayet fiyatını hakeden ortalama bi mouse pad, ilk geldiğinde koku yapıyor yıkaman gerekebilir.

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mert ash
Dostum klasse almanı önermem onlar gerçek orjinal longteng değil, adamlar bildiğin mouse pad alıp üstüne baskı atıyor. Wraith spirit of aim ı beklemeni tavsiye ederim.

Bunun ben ak-47 versiyonu var gayet fiyatını hakeden ortalama bi mouse pad, ilk geldiğinde koku yapıyor yıkaman gerekebilir.
klasse zaten orjinal longtengi kopyalayan bir firma aynı bantta üretiliyor kaliteleri aynı marka ve kutu içerikleri farklı sadece.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Emre
klasse zaten orjinal longtengi kopyalayan bir firma aynı bantta üretiliyor kaliteleri aynı marka ve kutu içerikleri farklı sadece.
(Yersen) o yüzden fiyat farkları var dimi dostum

(Yersen) o yüzden fiyat farkları var dimi dostum
Şimdi şey dersin yurt dışından geliyor tabii fiyat farkı olacak KFBDKFBKNFKBFKFN

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,241
Üyeler
154,897
Son üye
ugurtabu
Top Bottom