Neler Yeni

Wraith Cosmic Glass Mousepad vs Endgame Gear Mpc450 - Gaming Mousepad

Sizce hangisi?

• Oy kullanan toplam üye
    38
  • Anket kapatıldı .

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
mor olanını kullanıyorum hem lamzu atlantis mouse hem de cam mouspadi çabuk tozlanıyor ama oyun oynamadan önce bir cam sil ile mikrofiber bezle silersen 20 sn de tertemiz oluyor öneririm.
12b298b1-9a71-46dc-85a3-f3281610619c.jpg

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
mor olanını kullanıyorum hem lamzu atlantis mouse hem de cam mouspadi çabuk tozlanıyor ama oyun oynamadan önce bir cam sil ile mikrofiber bezle silersen 20 sn de tertemiz oluyor öneririm
Çok teşekkür ederim hocam peki yüzde kaç speed yüzde kaç control diyebilirsin? Speed düzey kumaş mousepad kullanan biri olarak çok merak ettiğim bir şey bu en çokta.

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer
komple speed kanka kontrol pad bana göre gereksiz oluyor daha kalın ve pürüzlü yüzey zor haraket ediyor mouse ama bunda full speed elini hızlı bir şekilde sağa çek elinden kaçsın mouse sonsuza kadar gider :D

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
komple speed kanka kontrol pad bana göre gereksiz oluyor daha kalın ve pürüzlü yüzey zor haraket ediyor mouse ama bunda full speed elini hızlı bir şekilde sağa çek elinden kaçsın mouse sonsuza kadar gider :D
Banada öyle geliyor control pad aynı düşüncedeyiz :)

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ömer

ANYA

80+
bende wraith var ama mpc wraithten daha baya hızlı wraith %70 speed mpc %80 gibi diyelim cs valorant gibi asla wraith oynamam ama tracking için çok iyi apex legends overwacth oynarsam wraith kullanıyom cs go valo gibi oynarsam hybrid yada control(ac2 giga v2) mousepad kullanırım. mouse hareket etmiyor demişsin skatez stok mu kullanıyon?

Clydee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yusuf Özsipahi
bende wraith var ama mpc wraithten daha baya hızlı wraith %70 speed mpc %80 gibi diyelim cs valorant gibi asla wraith oynamam ama tracking için çok iyi apex legends overwacth oynarsam wraith kullanıyom cs go valo gibi oynarsam hybrid yada control(ac2 giga v2) mousepad kullanırım. mouse hareket etmiyor demişsin skatez stok mu kullanıyon?
Mouse hareket etmiyor değil control mousepad kullanamıyorum sağ sol dönüşlerde adam vurmamda sorun yok speed yüzeye sahip mousepad kullanmaya alıştığım için control mousepad kullanmak bileğimi kolumu ağrıtıyor damarlarım ağrıdı denedim bunu bilek ile claw şeklinde oynuyorum daha çok speed yüzeye sahip 70 gibi geri kalan kısmı control olsa olabilir control mousepad kullanırken adam vurmakta sorun yaşamıyorum ya da sağ sol dönüşlerde mousepad ağır hissettiriyor bu neden kolum ve bileğim ağrıyor Skatezleri açıkcası hala hiç değişmedim erime yok ama çizikleri var ışıkta belli oluyor 2021 yılında aldım gproyu

Azoth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Azoth

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214