Neler Yeni

Hangi mouse yi almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,875
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan

Talha_

80+
Rival 3 fiyatına göre taş gibi valla . Sensöründe bir sorun tespit edemedim rekabetçi fps oyunları oynarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Rival 3 fiyatına göre taş gibi valla . Sensöründe bir sorun tespit edemedim rekabetçi fps oyunları oynarım.
Lod sorunlu IPS ve G değerleri ortalama altı giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir mouse.

Talha_

80+
Lod sorunlu IPS ve G değerleri ortalama altı giriş seviyesinin de giriş seviyesi bir mouse.
Kanka madem o kadar kötü neden bana köpek gibi hizmet ediyor. Demeye çalıştığımı anladın mı yani ? İkimiz aynı taraftayız sorguluyorum sadece :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hani ortalama bir kullanıcı değilim sıkıntı bu. Madem o kadar kötü mouse ben nasıl bu kadar iyi performans alıyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Kanka madem o kadar kötü neden bana köpek gibi hizmet ediyor. Demeye çalıştığımı anladın mı yani ? İkimiz aynı taraftayız sorguluyorum sadece :D
Sana hizmet etmesi iyi olduğu anlamına gelmez ki. Daha önce farklı veya daha iyi bir model kullanmadıysan farkı anlamamış olabilirsin belki.

Talha_

80+
Sana hizmet etmesi iyi olduğu anlamına gelmez ki. Daha önce farklı veya daha iyi bir model kullanmadıysan farkı anlamamış olabilirsin belki.
Razer deathadder v2 kullandım rival 3ün ayağı etmez diye yorumladım. Ve evet o anlama gelir :D Ön yargılamış olmayayım da muhtemelen 3.5luk mouse falan kullanıp boşa para verip fiyat performans bir ürüne de değerleri daha düşük olduğu için girişin girişi falan diyorsun :D Bu sebeple zeka seviyen benim nezdimde düşük oldupu için engelliyorum iyi forumlar tabii verdiğin yanlış bilgiler kimlerin aklını bulandırırsa :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam temiz kullandıysa direkt alabilirsin çok iyi bir mousedir. Hayırlı olsun . Çok para verip ağlayanlara aldanma.

Top Bottom