Neler Yeni

Hangi Oyun Kolu (Gamepad) ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merhaba dostlar, konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın en mantıklı yer burası geldi :D.

Xbox 360 kolum hakkın rahmetine kavuştuğu için yeni kol almam lazım, bütçem maks 300 TL ve bu iki kol arasında kaldım:

Monster Pusat Gaming Wireless Gamepad:

Logitech F310 PC Gamepad:

Tabii Xbox koluna alıştığım için Logitech in tasarımı bana sıkıntı olabilir, ama Pusat direk Xbox 360 tasarımında yinede hangisi mantıklı bilemedim, Monster Pusat hem Xbox tasarımlı olması ile bana daha uygun hemde bu fiyatta wireless olması ayrı bir güzel, logitech ise daha uygun fiyatlı ama PS kolu tasarımlı ve rengi biraz tuhaf :D.

Sizce hangisi ?

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Bilgisayarda oynuyorsan ve Windows 10 ise kesinlikle pusat al. Çünkü Windows 10 ile oynadığında çoğu kol destekleyen oyun Xbox gamepad için tasarlanmış. Ve PS4 kolu benzeri yani Logitech te sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Arda Saraçoglu
knk ney oynuyosun ona göre fifa pes oynuyosan loghitech al çünkü joystickler yanyana daharahat olur ama mesela fortnite için ise xbox kolu gibi olan monster marka çokdaha rahat olur

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Artıdan Wireless performansı nasıl bilmiyorum, ben biraz hardcore Mortal kombat oynadığımdan gecikme süresi önemli, videolarda hissedilemiyecek kadar hızlı diyorlar ama emin olmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarda oynuyorsan ve Windows 10 ise kesinlikle pusat al. Çünkü Windows 10 ile oynadığında çoğu kol destekleyen oyun Xbox gamepad için tasarlanmış. Ve PS4 kolu benzeri yani Logitech te sıkıntı yaşayabilirsiniz.
knk ney oynuyosun ona göre fifa pes oynuyosan loghitech al çünkü joystickler yanyana daharahat olur ama mesela fortnite için ise xbox kolu gibi olan monster marka çokdaha rahat olur

Windows 10 kullanıyorum ve genelde Forza, NFS, Mortal Kombat tarzı oyunlar oynuyorum.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
ben f710 kullanıyorum.
f310un aynısı. sadece kablosuz. hissiyatı gayet iyi ama elin buyukse hiç bakma.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
687
İsim
Arda Saraçoglu
Artıdan Wireless performansı nasıl bilmiyorum, ben biraz hardcore Mortal kombat oynadığımdan gecikme süresi önemli, videolarda hissedilemiyecek kadar hızlı diyorlar ama emin olmadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows 10 kullanıyorum ve genelde Forza, NFS, Mortal Kombat tarzı oyunlar oynuyorum.
ben olsam monster alırdım

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
alma o zaman.
xbox 360 koluda kullandım.
f710da. kesinlikle xbox 360 kolu. çünkü elime o iyi oturuyor :D
hissiyatlarıda yakın.

Orjinal Xbox One kolları 600 TL den başlıyor :(, düşürün doları lna.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Orjinal Xbox One kolları 600 TL den başlıyor :(, düşürün doları lna.
benim xbox kolu orjinal :D
360 ile geldi.
11 yıl oldu konsolu alalı. hala hayatta. konsolda kontrolcüsüde
kalite budur.
bi de fhat kasa.
en sıkıntılı konsollardan biri xbox 360 fhat.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
benim xbox kolu orjinal :D
360 ile geldi.
11 yıl oldu konsolu alalı. hala hayatta. konsolda kontrolcüsüde
kalite budur.
bi de fhat kasa.
en sıkıntılı konsollardan biri xbox 360 fhat.

Aga benim kol muhtemelen çakmaydı, USB li Xbox 360 koluydu, 6 aydır her şey çok güzel giderken... Mortal Kombat 11 aldım, oyun biraz fazla serilik ve tuşa abanma gerektiriyor, yada ben seri oliyim derken abanıyorum, tam dövüşte kombo yaparken bi anda X tuşu göçtü, daha geri çıkmadı :D.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Aga benim kol muhtemelen çakmaydı, USB li Xbox 360 koluydu, 6 aydır her şey çok güzel giderken... Mortal Kombat 11 aldım, oyun biraz fazla serilik ve tuşa abanma gerektiriyor, yada ben seri oliyim derken abanıyorum, tam dövüşte kombo yaparken bi anda X tuşu göçtü, daha geri çıkmadı :D.
bende resident evil 5 oynuyordum. ama nasıl seri. 1 saniyede evranteri açıp mermiye gelip mermiyi kopyalayıp silahın üstüne gelip yapıştırıyordum. mermisi doluyordu öyle silahın. ve bunu 1 saniyede yapıyordum. hiçbirşey olmuyordu.
o oyunda bazen aniden tuslara basman gerekiyor.
onuda bastım
11 yıldır oynuyorum o oyunu neredeyse hergun.
9.yıldan sonra serilesmeye basladım.
9yıldır seri olarak kullanıyorum. tertemiz.
bir ara x tuşu basmıyordu. içini açtım pislenmiş. tabi 10 yıl geçince kirleniyor. temizledim kapattım. düzeldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,449
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom