Neler Yeni

Hangi Oyun Kolu (Gamepad) ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Evet dostlar bugün Monster Pusat Wireless Gamepad i aldım, Gamepad sandığımdan daha iyimiş, ve şarj konusunda baya inatçı, oyna oyna bitmiyor :D.

Yardımcı olan herkese teşekkürler maksimum 300 TL bütçeye alınıcak en iyi gamepad bu olsa gerek.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Evet dostlar bugün Monster Pusat Wireless Gamepad i aldım, Gamepad sandığımdan daha iyimiş, ve şarj konusunda baya inatçı, oyna oyna bitmiyor :D.

Yardımcı olan herkese teşekkürler maksimum 300 TL bütçeye alınıcak en iyi gamepad bu olsa gerek.
Hayırlı olsun

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Göksel Gündüz
Pusat'ı ben kullanıyorum. D-Pad kısmı biraz sıkıntılı, sağ'a sola basınca aşağıya yönleniyor bazen. Birde tuşlara sık tekrar basınca lag oluyor. Mesela Darksouls 3'te biraz canımı sıkıyor bu olay.

Daha önce Logitech F710 kullanıyordum, Logitech daha iyi Pusat'a göre.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Pusat'ı ben kullanıyorum. D-Pad kısmı biraz sıkıntılı, sağ'a sola basınca aşağıya yönleniyor bazen. Birde tuşlara sık tekrar basınca lag oluyor. Mesela Darksouls 3'te biraz canımı sıkıyor bu olay.

Daha önce Logitech F710 kullanıyordum, Logitech daha iyi Pusta'a göre.

Aslında bu durum Xbox kollarının kanayan yarası :D, o tasarımdan çıkılmadıkça hep o durum yaşanıyor, ben pek önemli olan şeyleri D pad r atamıyorum böylece sıkıntı olmuyor.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Hayırlı olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,500
Üyeler
140,052
Son üye
emrhnblkc
Top Bottom