Neler Yeni

Hangi Oyunları Almalıyım?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Kendisi öyle dedi. Mini boss bile değilmiş yani.
O zaman barbie giydirmece falan oynasın bence o. Ya da ilk NPC dediği oyunun tutorial bossu ve fightın bitmesini beklemeden sürekli baştan çık gir yapıp falan giriyor oyuna :D

Liaraa

80+
En İyi Cevap
1
Neredeyse 1 senedir dark soulsları bekliyorum da indirime girmediği için sekirodan başlamak istedim. Ufak tefek souls oynadım ama büyük yapımlara girişmek nasip olmadı.
Doğrusu bende alıp almamakta çekimserim.
Şu anda Sekiro oynayan birisi olarak almanı önermem oyunu. Sabahın 9'undan beri Genichiro'yu geçmeye çalışıyorum. Üstelik Genichiro gibi bir sürü boss var oyunda, saç baş yolar durursun. Oyunun combat kısmı mükemmel bu arada, kılıç kullanması inanılmaz zevk veriyor.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Kur güncellemesinin devam edeceğini düşündüğüm için bir çok oyun almak istiyorum.
Bütçe; nakit 1500 TL, Steam bakiyesi olarak 1500 TL var ama ne kadar az harcarsam o kadar iyi. Mevcut paramın büyük kısmını ayırmak istiyorum Cs go operasyon bileti ve Hogwarts Legacy gibi merakla beklediğim oyunlar için.
Her türde oyun oynarım ancak fps ve mmorpg bir tık daha fazla. Aşağıdaki listelerde önerip önermediğiniz oyunlar varsa belirtirseniz sevinirim. Listelerde bulunmayıp önermek istediğiniz oyunlar varsa merakla bekliyorum.

Şuan için istek listemde bulunan oyunlar;

• Cyberpunk 2077 - 124,5 TL
  • God of War - 150 TL [Etail]
  • Sekiro Shadows Die Twice - GOTY Edition - 144,5 TL
Bu 3 oyundan 1 veya 2 tanesini almayı düşünüyorum. Diğer listedeki oyunların çoğunu almazsam 3'ünü de alabilirim.

• Dragon Age Origins - Ultimate Edition - 31,84 TL
  • Vampyr - 38 TL
  • Vampire: The Masquerade - Bloodlines - 24,50 TL
  • L.A Noire - 50,40 TL
  • Hell Let Loose - 48 TL [Etail]
  • Squad - 55.99 TL
  • The Sinking City - 14,20 TL
  • This Land is My Land Founders Edition - 50 TL
Bu listedeki oyunlarda ise benzer oyunlar olduğundan bazıları arasında karar vermem gerekli. Örneğin Squad - Hell Let Loose , Vampyr - Vampire:The Masquerade , L.A Noire - The Sinking City

EDİT:
Kütüphanemi görmek isteyenler için hesabımı bırakıyorum.

Liste başlıklarını kaldırdım karışıklığa sebep verdiği için.
squad çok güzel oyun ama 2 tane tr sunucusu var sadece bazen dolu diye yarım saat sıra bekletiyor bazen de ortalıktan kayboluyor server

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bak al dediklerimi al tamam mı?
  • Cyberpunk 2077: kesinlikle al . Ben oynarken çok eğlendim. Benim oynadığım zamanda (1.5 yaması) bug yoktu. 1.61 ile tam düzeltmişlerdir şimdi.
  • GoW'u 150 ye bulmuşsun al direkt.
  • Sekiro: Arkadaşım 3 saat oynadı. İlk NPC'yi geçemedi. Boss demiyorum bakın. NPC. Normal düşman yani. Kapı gardiyanı.
  • Dragon Age taş oyunlardır ama ben olsam almazdım. Game Pass ile genel EA Play ile oynardım.
Diğer oyunların dışına çıkabiliyorsan farklı önerileri istiyorsan öneri yapabilirim. Sevdiğini türü söyle misal.
Teşekkürler. Cyberpunk ve GoW kesinleşti gözümde.
Rainbow siz siege (operasyon oyunu 5v5 karakterlerin yetenekleri var)
Phasmophobia (evlerdeki hayaletleri bulduğunuz bir korku oyunu jumpscare yok ekip ile çok sarar)
Aragami 1/2 (gizlilik ninja oyunu biraz da hikayesi var)
Scrap mechanic (inşa etme oyunu survival modu da var)
Just cause ( bam güm daldigin füzeler attığın uçaklar surdugun açık dünya oyunu)
R6, aragami 1, just cause serisine sahibim. Jump scare yüzünden korku oyunları oynayamıyorum gerçekten yoksa almayı düşündüğüm oyunlardan. Super natural'dan Dean Winchester gibi dolanırım etrafta. 😁
1. liste ve ona ek olarak Squad
squad çok güzel oyun ama 2 tane tr sunucusu var sadece bazen dolu diye yarım saat sıra bekletiyor bazen de ortalıktan kayboluyor server
Squad ve Hell Let Loose arasında kaldım. Hell Let Loose steamde 100 TL'den aşağı düşmezken etailde 48 TL'ye satılıyor.
Şu anda Sekiro oynayan birisi olarak almanı önermem oyunu. Sabahın 9'undan beri Genichiro'yu geçmeye çalışıyorum. Üstelik Genichiro gibi bir sürü boss var oyunda, saç baş yolar durursun. Oyunun combat kısmı mükemmel bu arada, kılıç kullanması inanılmaz zevk veriyor.
O zaman sekiroyu listeden çıkarttım. O kadar sabırlı birisi değilim. 😅

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Teşekkürler. Cyberpunk ve GoW kesinleşti gözümde.

R6, aragami 1, just cause serisine sahibim. Jump scare yüzünden korku oyunları oynayamıyorum gerçekten yoksa almayı düşündüğüm oyunlardan. Super natural'dan Dean Winchester gibi dolanırım etrafta. 😁

Squad ve Hell Let Loose arasında kaldım. Hell Let Loose steamde 100 TL'den aşağı düşmezken etailde 48 TL'ye satılıyor.

O zaman sekiroyu listeden çıkarttım. O kadar sabırlı birisi değilim. 😅
Hocam ben abarttıklarını düşünüyorum arkadaşların. Evet zor bir oyun ama imkansız değil ayrıca savaşıp ölmeside zevkli.

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Diğer oyunların dışına çıkabiliyorsan farklı önerileri istiyorsan öneri yapabilirim. Sevdiğini türü söyle misal.
Tür olarak pek ayırt etmem ama genelde 2d oyunları sevmem. Zamlanacağını düşündüğün eski veya yeni çıkan oyunlardan bir kaç tane olsun önerirsen sevinirim.
Hocam ben abarttıklarını düşünüyorum arkadaşların. Evet zor bir oyun ama imkansız değil ayrıca savaşıp ölmeside zevkli.
Ben 1 bossta 1 2 saat kalsam oyunu oynamamak üzere silerim veya trainer yüklerim. 😅 Sekiro'nun zorluğu biraz gözümü korkuttu ama videoları inceleyip indirimler bitmeden alabilirim.
Sekiro klavye ve mouse ile rahat oynanır mı? Gamepad kullanma özürlüyümde. 😂

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Tür olarak pek ayırt etmem ama genelde 2d oyunları sevmem. Zamlanacağını düşündüğün eski veya yeni çıkan oyunlardan bir kaç tane olsun önerirsen sevinirim.

Ben 1 bossta 1 2 saat kalsam oyunu oynamamak üzere silerim veya trainer yüklerim. 😅 Sekiro'nun zorluğu biraz gözümü korkuttu ama videoları inceleyip indirimler bitmeden alabilirim.
Klavye mouse ile evet oynanabilir hocam. Ben klavye mouse ile oynamıştım.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Adem Türk
Rainbow siz siege (operasyon oyunu 5v5 karakterlerin yetenekleri var)
Phasmophobia (evlerdeki hayaletleri bulduğunuz bir korku oyunu jumpscare yok ekip ile çok sarar)
Aragami 1/2 (gizlilik ninja oyunu biraz da hikayesi var)
Scrap mechanic (inşa etme oyunu survival modu da var)
Just cause ( bam güm daldigin füzeler attığın uçaklar surdugun açık dünya oyunu)
just cause son oyun dışında tavsiye etmiyorum yapay zeka kötü

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Ayrıca şu videoyu izlemenizi önerebilirim inceleme olarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Musab Güner
İlgilendiği Kategoriler
R6
Jump scare yüzünden korku oyunları oynayamıyorum gerçekten yoksa almayı düşündüğüm oyunlardan
300 saatim var oyunda kesinlikle jumpscare yok hayalet size saldırırken sadece önünde doğarsa belki korkabilirsin oyunda sadece gerilim var ve çok eğlenceli oyun tek de oynayabilirsin arkadaşlarinla da JoshkunTv YouTube den videosunu izleyebilirsin

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Divinity Original Sin 1 2
Banner Saga 1 2 3
Desperados III
Journey
SOMA

Normalde aklıma daha çok oyun gelirdi ama gelmiyor bu aralar.

Top Bottom