Neler Yeni

hangi oyunları almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Semih Bugra
strandew valley+ l.a noire mi alalıyım yoksa skyrim V mi alayım. skyrim için 90 TL falan lazım ama bende 60 TL var

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
yargı
la noirede pc versiyonda bir yerde bazı bilgisaraylarda bug var diye duyup almamıştım aşırı sinir bozan bir olay oynamak için yanıp tutuşmuyorsan oynama bence skyrim sevmiyorum ama seviyorsan alınır ama ben olsam spec ops line ve the walking dead full seri alırım (twd indirimde uygun fiyatı alınır) ikiside çok güzel oyunlar hikayeleride güzel bütçenide fazla aşmazlar :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Semih Bugra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
la noirede pc versiyonda bir yerde bazı bilgisaraylarda bug var diye duyup almamıştım aşırı sinir bozan bir olay oynamak için yanıp tutuşmuyorsan oynama bence skyrim sevmiyorum ama seviyorsan alınır ama ben olsam spec ops line ve the walking dead full seri alırım (twd indirimde uygun fiyatı alınır) ikiside çok güzel oyunlar hikayeleride güzel bütçenide fazla aşmazlar :)
full seri derken? kaç tane var ki isimlerini atar mısın twd'nin. bir de ben diziyi izlemedim. izleyim mi girmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
yargı
full seri derken? kaç tane var ki isimlerini atar mısın twd'nin. bir de ben diziyi izlemedim. izleyim mi girmeliyim
xboxtan oynamıştım o zamanlar gamepasste vardı şimdi de olabilir belki bilemyorum bak uygun gelirse ordan al steam fiyatı 28 lira
LİNK
isimleri ise 4 sezon artı olarak 400 days ve The Walking Dead: Michonne var diyor steam açıklamasında ve ana hikaye diziden bağımsız

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Semih Bugra
xboxtan oynamıştım o zamanlar gamepasste vardı şimdi de olabilir belki bilemyorum bak uygun gelirse ordan al steam fiyatı 28 lira
LİNK
isimleri ise 4 sezon artı olarak 400 days ve The Walking Dead: Michonne var diyor steam açıklamasında ve ana hikaye diziden bağımsız
sadece bunu alsam yetiyor mu? linktekini yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
yargı
sadece bunu alsam yetiyor mu? linktekini yani
aynen yetiyor olması lazım paket haline getirmişler tek tekte alabilirsin istersen ama bu paket daha ucuza gelir gibi ve sevmezsen 1 saat incele sonra steam destekten iade başvurusu yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Semih Bugra
bunların hepsi var mı içinde?
aynen yetiyor olması lazım paket haline getirmişler tek tekte alabilirsin istersen ama bu paket daha ucuza gelir gibi ve sevmezsen 1 saat incele sonra steam destekten iade başvurusu yaparsın

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
Gtx 1090Tİ
1691597598573.png

Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
yargı
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series contains all 4 Seasons, 400 Days, and The Walking Dead: Michonne bunu yazmışlar hocam bu oyun hakkında kısmına olması lazım yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Semih Bugra
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
yargı
diziyle alakası var mı? diziyi izlemeli miyim?
4 sezonu oynadım diziyle hiç alakası yok ama mesela bazı karakterler vardı diziye göz kırpılmış çekik sonra michone diye dlc yapmışlar onu oynamadım ama dediğim gibi alakası yok izlemedende oynanır

Top Bottom