Neler Yeni

Hangi Oyunları Almalıyım?

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Klavye mouse ile evet oynanabilir hocam. Ben klavye mouse ile oynamıştım.
Bu güzel oldu işte. 😁
Ayrıca şu videoyu izlemenizi önerebilirim inceleme olarak.
Gece daha müsait olduğum bir zamanda izleyeceğim teşekkürler. 🤗
just cause son oyun dışında tavsiye etmiyorum yapay zeka kötü
Valla yapay zekası için değilde sağı solu patlatmak için oynuyordum. Son oyunu diğerlerinden pahalı diye şans vermedim daha. 😅
300 saatim var oyunda kesinlikle jumpscare yok hayalet size saldırırken sadece önünde doğarsa belki korkabilirsin oyunda sadece gerilim var ve çok eğlenceli oyun tek de oynayabilirsin arkadaşlarinla da JoshkunTv YouTube den videosunu izleyebilirsin
Tek oynarken cihaz kullanımı açısından zorluk olacaktır diye düşünüyorum. Haksız mıyım? Arkadaşlara aldırmaktansa kendim takılırım direk. 😁
Divinity Original Sin 1 2
Banner Saga 1 2 3
Desperados III
Journey
SOMA

Normalde aklıma daha çok oyun gelirdi ama gelmiyor bu aralar.
Canın sağolsun, teşekkür ederim. Divinity original sin 2 yi çok duydum da başlayıp baslamamak konusunda çekimser kaldım. Gece videolarını bir daha izleyeyim.
Enis kirazoglunun videosu var sekiro yu incelediği
Sekiroda trainer açarak bitirmişti yanılmıyorsam. 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Musab Güner
İlgilendiği Kategoriler
R6
Tek oynarken cihaz kullanımı açısından zorluk olacaktır diye düşünüyorum. Haksız mıyım? Arkadaşlara aldırmaktansa kendim takılırım direk.
Başka Türklerle ya da yabancılarla da oynayabilirsin fakat ben tek oyniyacagim dersen ilk başlarda zorlanirsin ama sonra alışınca bazı aletleri kullanmana gerek bile kalmiyacak fakat benim önerim en az 1 arkadaşin ile gir tek başina çok sarmaz

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Başka Türklerle ya da yabancılarla da oynayabilirsin fakat ben tek oyniyacagim dersen ilk başlarda zorlanirsin ama sonra alışınca bazı aletleri kullanmana gerek bile kalmiyacak fakat benim önerim en az 1 arkadaşin ile gir tek başina çok sarmaz
Kişisel envanterden dolayı alet taşıma sorunu olmadığı sürece sarar diye düşünüyorum. Canım sıkıldıkça Supernatural izleyen biri olduğumdan hayaletleri felan severim. 😁

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
elden ring al geç elden ring adamdır gerisi yalandır beyler

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
elden ring al geç elden ring adamdır gerisi yalandır beyler
Zor oyunlar olmasalar sekiro ve elden ringi alırdım grafik ve atmosferleri cezbediyor ama bende o kadar sabır yok 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka önerisi olan var mı?

• Üzgün
Reaksiyonlar: Alpl
Top Bottom