Neler Yeni

HANGI SISTEM ALINIR??

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Çok konulmuş gibi geldi asus olanı alırdım ama fiyat fazla gibi
anlamadim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ben yaşarsın yaşamazsın bilemem garanti de vermem nvidia için bile garanti vermem her şey olabilir.

Bu arada ekran kartının 0 fiyatına baktım 13k istersen tek tek kendin topla 26k'ya filan aynı sistemi istediğin modeller ile toplarsın hatta işlemci yükseltmek istersen işlemciyi ikinci el alıp daha yüksek bir şeyde yapabilirsin
öylede bakarım sağolun hkcam

PunkiesT

80+ Bronze
anlamadim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

öylede bakarım sağolun hkcam
Koyduğun iki modele bakınca Asus Dual olanı alırdım . Asusun Dual modelleri gayet iyidir bende aynı modelin OC olanı mevcut. Ama yarın ki Gaming gecesine bakabilirsin orada sistem olacaktır.

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Koyduğun iki modele bakınca Asus Dual olanı alırdım . Asusun Dual modelleri gayet iyidir bende aynı modelin OC olanı mevcut. Ama yarın ki Gaming gecesine bakabilirsin orada sistem olacaktır.
gaminggendeki bitmiş

PunkiesT

80+ Bronze
gaminggendeki bitmiş
Gaming.gen.tr değil yarın incehesap'ın Gaming gecesi var her cuma yapılıyor 2 veya 3 tane sistem konuluyor istersen upgrade edebilirsin sistemleride istersen bekle yarın bir göz atarsın.

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Gaming.gen.tr değil yarın incehesap'ın Gaming gecesi var her cuma yapılıyor 2 veya 3 tane sistem konuluyor istersen upgrade edebilirsin sistemleride istersen bekle yarın bir göz atarsın.
sistemim yok halihazırda neyse yarını beklerim ama ince hesap her halükarda incehesap yinede pahalı

PunkiesT

80+ Bronze
sistemim yok halihazırda neyse yarını beklerim ama ince hesap her halükarda incehesap yinede pahalı
Tamam kardeşim ben de yarın gaming gecesindeki sistemlere bak eğer kafana uyarsa beğendiğin kasa olursa bak ve o kasada güncellemede yapabilirsin istemediğin parçası olursada demek istiyorum.

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Tamam kardeşim ben de yarın gaming gecesindeki sistemlere bak eğer kafana uyarsa beğendiğin kasa olursa bak ve o kasada güncellemede yapabilirsin istemediğin parçası olursada demek istiyorum.
pardon yanlış anlamışim kafa durdu sagolun hocam

Sxpreme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer Boran
24k bütçeyle sistem arıyprum bu ikisi arasında kaldım tebilon sistem rx 6800 yapılacak ayrıca onerilerinizi bekliyorum monitör için karar veremedim monıtor dahil değil bütçeye

nvdia al kanka zamanında 3070 ti yada 6750 xt li sisyem alıcaktım 2k tl daha düşük diye 6750xt aldım çok pişmanım aynı hatayı yapma sende

PunkiesT

80+ Bronze
nvdia al kanka zamanında 3070 ti yada 6750 xt li sisyem alıcaktım 2k TL daha düşük diye 6750xt aldım çok pişmanım aynı hatayı yapma sende
Nvdia alacaksa 4070 alsın daha güncel kart sonuçda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,383
Üyeler
146,704
Son üye
Lieusa
Top Bottom