Neler Yeni

HANGI SISTEM ALINIR??

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
rüzgar karaytuğ

PunkiesT

80+ Bronze

Sxpreme

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ömer Boran
ne yaşadınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

30k sistemler 😶‍🌫️
performansı en kötüsü aldığımda her oyunda patlama çok yüksek fps alıyordum daha 1 yıl oldu fps düşüşleri oldu , diğer nvidia softwareına göre amd radeon çok kötü kalıyor ekran kaydı olsun çözünürlük ayarlama driver güncellemeleri iğrenç sorun çıkarıyor. kısacası performans ve kolaylık istiyorsanız nvidia

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
rüzgar karaytuğ
performansı en kötüsü aldığımda her oyunda patlama çok yüksek fps alıyordum daha 1 yıl oldu fps düşüşleri oldu , diğer nvidia softwareına göre amd radeon çok kötü kalıyor ekran kaydı olsun çözünürlük ayarlama driver güncellemeleri iğrenç sorun çıkarıyor. kısacası performans ve kolaylık istiyorsanız nvidia
fiyatlar cok sorun ve sapphire ekran ksrtlari sorunluymus yani rx kullanan cok kisiyle konustum hic biri sorun yasamadigini doyledi

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Fettah Özalp
24k bütçeyle sistem arıyprum bu ikisi arasında kaldım tebilon sistem rx 6800 yapılacak ayrıca onerilerinizi bekliyorum monitör için karar veremedim monıtor dahil değil bütçeye

Bakiom

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
siz amd mi kullanıyorsunuz?
Ben kendi sistemimi alırken pek bilgi sahibi değildim 3070 Ti ve 6800 arasında seçim yapacaktım 6800 sistemi daha uygundu hatta ama birazcık NVIDIA Fanboyu gibi takıldığım için DLSSle de pek aram olmadığı için benim 6800 seçmiş olmam benim yararıma olabilirdi.

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
rüzgar karaytuğ
@slmslmslm

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
AMD'nin yazılım olayı arkadaşın dediği gibi NVIDIA'ya göre zayıf kalıyor ama son zamanlarda düzeltmeler yapıldı deniliyor ne kadar doğru kendim kullanmadığım için emin değilim AMD ekran kartı kullanan arkadaşlar daha iyi bilgilendirmeler yapabilir.
İki ekran kartı arasındaki tercih sana kalmış kankam biri 8 GB biri 16 GB birisinin yazılım desteğiyle daha iyi performansı var diğerinin saf gücüyle. 6800 için FSR 3 gelecek daha.

Top Bottom