Neler Yeni

Hangi Telefonu Kullanıyorsun Önerileriniz Ve Şikayetleriniz neler

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan
Xiaomi mi note 10 lite kullanıyorum.

+Kamerası segmentine göre çok iyi şişirmiyorum gerçekten iyi ama ben aldığımda 3700-3800tl idi ona göre.
+kavisli olması "kırılması kolay" demenize sebep olabilir değil 2 yıl oldu jelatin kullanmıyorum çok kısa bir zaman taktım.

-Kavisli ekranlı telefonlar uzun zamandır var olmasına rağmen youtube,netflix gibi platformlarda ekranın tamamını kapladığı zaman görüntü,görüntü kaybı oluyor mecburen küçültmrk zorunda kalıyorsun.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Nokia 6 (2017) kullanıyorum.
Nokia adı altında çıkan ilk android cihazlardan.(Zamanında ülkemizde iyi satış rakamı yakaladılar, sonra fiyat farklı markalar vs ülkemizden çekildiler.)

Nokia markasının sağlamlık algısını devam ettiren telefon.
+Full 6000 serisi full alimunyum metal gövde.
+Hızlı şarj (10 watt)
+Dolby atmos desteği (stereo ses)
+1080*1920 Fhd Ekran
+Parmak izi okuma (Kullanmıyorum)

-Yazın iyi ısınıyor.
- Oyun oynamak için kullanılacak bir cihaz değil.(Açar ama telefona yazık )

6 yıllık telefon, orijinal batarya ile fazla oynamazsan batarya 1 günü çıkarıyor.

İmzamda yazan diğer cihazlar için soru sorabilirsiniz.

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
Hangi Marka model telefonu kullanıyorsunuz ve kullandığınız telefondan memnunmusunuz
xioami redmi note 10 pro kullanıyorum telefonumdan memnunum 120 hz paneli akıcı güzel bir kamerası var tatmin edici oyun oynamam ben pek ama gündelik kullanımda açıkçası söylemeliyimki harika bir cihaz ekranıda oldukça büyük şarjı gündelik kullanımla instagramda giriyorum 2-3 gün gidiyor sadece aramada kullandım bir seferinde tam 7 gün gitti yeni aldığım sıralardı ve güç tasarruf vs açık değildi
fiyatlar hakkında şuan pek bilgim yok oda önemli bir faktör

Farway

80+ Silver
S20 FE Snapdragon kullanıyorum - olarak bataryası daha iyi olabilirdi aslında benimki güncellemelerle böyle oldu. Bir de bana özel olabilir ama bazen ekranında oyun oynarken takılmalar hissediyorum.

Eğer ki normal şekilde bluetooth falan kapalı biçimde oyun oynarsanız ısınma donma kasma kesinlikle yapmıyor ve çokta güzel oyun oynayabiliyorum. Kamerası iyi,gece ve gündüz çekimlerinde,video işlerinde ve ses kaydı almada diğer kullandığım telefonlara göre başarılı ve alınabilirliği yüksek bir telefon.

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan
K20 Pro (Mi 9T Pro) 8Gb Ram / 128 Gb hafıza
Zamanın f/p kralı halen üstün performanslı Snapdragon 855 ile epey güçlü işlemci miui 12 ile birlikte desteği bitmesine rağmen Aosp romlarda halen destek devam etmekte ve baya çeşitli aosp rom seçenekleri var ekran full hd+ süper amoled kamerası dxomark dan 103 puan aldı ön kamera telefonun içinde olduğu için ekranın tamamı kullanıcıya kalıyor batarya performansı 4 yıllık telefon olduğu için oyun oynamadan 6-8 saat arası ekran süresi verebiliyor 60 hz ekran olmasına rağmen farklı geliştiriciler tarafından 90 hz stabil aşırtma yapılabiliyor tam anlamıyla f/p kralı

Ekler

• Screenshot_20220820-010940_AnTuTu Benchmark.png
    Screenshot_20220820-010940_AnTuTu Benchmark.png
    204.8 KB · Hit: 18
  • Screenshot_20220830-142725_3DMark.png
    Screenshot_20220830-142725_3DMark.png
    426.2 KB · Hit: 16

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,210
İsim
Ahmet Sevinç
samsung a52s
+
120hz ekran
ben farkına varmasam bile dolby hoparlörler
büyük ekran
5g
778g işlemci falan
super amoled ekran
8gb ram
-
şarjı bence hızlı düşüyor
belki beklentim fazla olabilir ama kamera istediğim gibi değil ortalama kaldı beklentilerime göre
sanki ramin bir kısmı gerkesiz gereksiz yok oluyor gibi hissediyorum çünkü 3gb kullanılabilir diyor temizlememe rağmen hep aynı neredeyse

alperennN

80+ Silver
Tecno spark 8c bataryası 90hz 4+7 ram dışında iyi olan özelliği yok önermem kamera kötü işlemci kötü daha ne diyeyim ip12 falan almak istiyorum da para yok .d

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
K20 Pro (Mi 9T Pro) 8Gb Ram / 128 Gb hafıza
Zamanın f/p kralı halen üstün performanslı Snapdragon 855 ile epey güçlü işlemci miui 12 ile birlikte desteği bitmesine rağmen Aosp romlarda halen destek devam etmekte ve baya çeşitli aosp rom seçenekleri var ekran full hd+ süper amoled kamerası dxomark dan 103 puan aldı ön kamera telefonun içinde olduğu için ekranın tamamı kullanıcıya kalıyor batarya performansı 4 yıllık telefon olduğu için oyun oynamadan 6-8 saat arası ekran süresi verebiliyor 60 hz ekran olmasına rağmen farklı geliştiriciler tarafından 90 hz stabil aşırtma yapılabiliyor tam anlamıyla f/p kralı
Telefonun Pubg gibi oyunlarda performansına hiç baktınızmı nasıl acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung a52s
+
120hz ekran
ben farkına varmasam bile dolby hoparlörler
büyük ekran
5g
778g işlemci falan
super amoled ekran
8gb ram
-
şarjı bence hızlı düşüyor
belki beklentim fazla olabilir ama kamera istediğim gibi değil ortalama kaldı beklentilerime göre
sanki ramin bir kısmı gerkesiz gereksiz yok oluyor gibi hissediyorum çünkü 3gb kullanılabilir diyor temizlememe rağmen hep aynı neredeyse
Şarjı ne kadar dayanıyor acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,112
İsim
a l p e r
iPhone 11 kullanıyorum , 2021 eylülde almıştım şarjı biraz yetersiz kalıyor artık onun dışında ara ara kasmalar oluyor hafıza dolu olduğu için.
kasma olmuyo ya

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Furkan Enes Kaplan
Telefonun PUBG gibi oyunlarda performansına hiç baktınızmı nasıl acaba

Şarjı ne kadar dayanıyor acaba ?
Hocam 60 fps stabil oynatıyor

lichae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Nihan
Steam
lichae
Discord
lichae#2572
Samsung Galaxy A52 kullanıyorum. Telefonu kullanmaya başlayalı 1,5 yıl oldu, telefonumdan gayet memnunum daha da götürür gibi.

Artıları;
-Kamerası normal bir kullanıcı için iyi düzeyde. (foto çekmeyi severim ve gündüzleri foto kalitesi efsane, gece bir tık kalite düşüyor)
-Rami 8gb, işlemcisi snapdragon 720G ve oyunlarda fena fps vermiyor.
-Ben aldığımda en f/p telefonlardandı her ne kadar şimdi fiyatı uçmuş olsa da.
-Hala güncellemeleri sorunsuz alıyor, daha yeni yakın Android 13 ve One UI 5.0 güncellemesi aldı. Telefonda herhangi bir kasma vb. yok.
-Çok özel olmasa da 90 hz ekrana sahip.
-Hoparlörlerinin ses kalitesi ve yüksekliği kalabalık bir ortamda bile duymak için yeterli.
-Şarjı yoğun kullanmama rağmen 1 günü çıkarıyor. %0dan %100e bir buçuk saatte doluyor.
-Bir sürü kez düşürmeme rağmen zerre bir şey olmadı, kasası sağlam.

Eksileri;
-Oyun oynarken bir süre sonra ısınıyor. Performans kaybı olmuyor ama el terletebiliyor.
-Sürekli değil ama bazen parmak izini okumayabiliyor, 2. veya 3. kere okutmam gerektiği oluyor.
Uzun lafın kısası günlük kullanım için bence gayet yeterli bir telefon. :blobdance:

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Furkan
iphone 13 memnunum

iphone 13 memnunum sadece çok yakından kamera netlemiyor oda hepsinde varmış sanırım

dalgakıran06

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Enes
samsung m31 kullanıyorum
oyun oynamıyorum
6000 mah bataryası var her telefona kafa atar
zorlansa 3 gün şarjı gider