Neler Yeni

Hangi Windows 11 Sürümünü Kullanmalıyım?

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Size kalmış, 10 gün içinde ayarlardan seçerek telrar windows10a geri dönebilirsiniz.
Uygulamalar gidermi ? format gibimi olur ? obs ayarları felan uğraşmak istemiyorum.

Lnex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Emre CAN
Merhaba dostlar, yeni bir laptop satın almaya karar verdim. Bu laptopla Windows 10'a elveda demek istiyorum. Laptopu genel olarak yazılım, ofis programları, oyun vs. için kullanıcam. Hangi Windows 11 sürümünü (Pro, Home, SL vs.) tercih etmeliyim?

Not: Bilgisayarın özellikleri için https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v17-2/
Dostlar pro demek en güçlü en mükemmel demek değil ki neden öyle bir algı var yorumlarda anlamış değilim. Kısaca özetlemek gerekirse kullanım alanına göre sektörlere ayrılmış durumda, pro tüm özellikleri barındırırken home adı üstünde normal kullanıcıya hitap eder. Şimdi burada güzel bir parantez açmak istiyorum.

Pro, sizin muhtemelen asla kullanmayacağınız onlarca özelliği de beraberinde getirir, adını dahi bilmediğim programlar barındırır bunların en basiti server( tam adını hatırlayamıyorum ) bunu muhtemelen hiçbir ev ve oyun kullanıcısı kullanmayacaktır ama adı pro ya pro olsun güçlü olsun diye bilmeden yüklüyoruz… Bilgisayarın stabil, ihtiyaca yönelik olsun çok boş program yüklü olmasın diskimi doldurmasın diyorsan tercihini bu şekilde yapabilirsin. Microsoft un sayfasında detaylı bir şekilde sürümlerin farkları mevcuttur vaktim olmadığı için linkleyemeyeceğim üzgünüm. Umarım anlatmak istediğimi kaparsın ve umarım anlatabilmişimdir, iyi forumlar.

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Uygulamalar gidermi ? format gibimi olur ? obs ayarları felan uğraşmak istemiyorum.
Olmuyor diye hatırlıyorum, biraz araştırdığımda gitmediğini söylüyorlar.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Şuan geçme bence sıkıntılı diyorlar bende emin değilim henüz geçtiğinde bana bilgi verebilme şansın olurmu eğerki geçmeyi kararlaştırsan.
geçmeyin sıkıntılı hocam benim asus rog delta kulaklığım abimin windows 11 laptobuna arada bir çalışmıyor

Cihan-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Cihan
Top Bottom