Neler Yeni

Hangisine geçilir?(Netspeed,Millenicom,Turknet?)

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Yurtdışı ping önemliyse Fixnet. Alternatif olarak Gigaspeed, Netman
Peşin ödemeli Pasifik Telekom, Pananet, Gıbırnet, Türknet, Comnet

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
856
İsim
umut şahin
Turknet,Millenicom,netspeed,Vodafone net hangisine geçilir? Taahhüt mantıklı olabilir zamlar açısından.

Kullanıp sorun yaşamayanlar veya yaşayanlar önerilerini yazabilir mi?
türknet geçilir ancak alt yapın nedir

FarukKG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Faruk Göker
netspeed kullanıyorum çok ilgililer hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar.

75mbps vdsl altyapıyla türknet kullanıyorum, muhtemelen bana yakın bir kalite alırsın.
Millenicom hakkında fikrim yok ama Netspeed müşteri hizmetleri iyi diye geçinselerde bölgemdeki arızaya 1 ay boyunca bakmamaları sonucunda aboneliğimi iptal ettirdim, onun dışında her 2 ayda bir fatura değişiyordu.
Türknete geçip sıfırdan dsl kurulumu yaptırdım destek sistemi güzel, indirme yükleme hızları stabil ve altyapının desteklediği tam değer kadar. Yurtdışı pingleri iyi ancak yurtiçinde nedense türk telekom veya turkcell'in kendi altyapısını kullanan arkadaşlarıma kıyasla 4-5ms daha yüksek alıyorum.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Turknet,Millenicom,netspeed,Vodafone net hangisine geçilir? Taahhüt mantıklı olabilir zamlar açısından.

türknet iyidir 100/8 paketim var ve 98/20 hız alıyorum adresimde vdsl var fiber yok. teknik ekip ne zaman mesaj atsam kısa sürede dönüş yapıyor
ping sorunu yaşadığımı hatırlamıyorum nadiren oluyor o da port kutusunda sıkıntı çıkmıştı türk telekom ekiplerinine yazarım o hatayı da
resim_2023-12-21_194359001.png

Noixy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Harun Paliç

( Altyapım türktelekom ) Önce türktelekom kullanıyodum odam modeme uzaktı 2 diş çekiyodu türknete geçtim odamda 5 diş çekmeye başladı şuan 5 olmuyo ama 4 oluyo genellikle müşteri hizmetleri ile sıkıntı yok çok iyi sürekli türk Telekom ekibi gönderiyorlar Türknet öneririm yani uzun süre kullandığım türk telekomdan iyi benim görüşüm böyle

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Modem değiştirice sinyal gücü artabilir de; iss değiştirince sinyal gücü artmasını anlamadım. Sonuçta interneti Telekom altyapıdan alıyoruz. Düşündürücü.:unsure:

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
yunus can
Millenicom kullanıyorum , sürekli fiyat artışından dolayı aradım ve 1 yıl taahhütlü yaptırdım gayet de uyguna geldi. Hizmet kalitesi aşırı iyi. Bence yani. 3-4 senedir de ufak tefek sorunlar kesintiler oldu ama verilen süre zarfları içerisinde çözülmüştü.
Ben de millenicom kullanıcısıyım 240 TL veriyorum taahhüt yapmak istiyorum dersem taahhütlü yapabilirler mi? Ve aylık kac lira olur acaba?

Ahmed Efe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Tuncay
İlk mesajım. Millenicom iyi diyenlere aldırma. Sorun çözme konusunda Türkiye'nin en kötü ISS'i, evimde fiberoptik altyapı var 100mbps paket kullanıyorum. Şaka gibi 2 aydır 1-20 mbps arası download alıyorum. Sorunu da çözmüyorlar. Bundan önce 3 sene Türknet kullandım. En iyisi TürkNet.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Mehmet Ali
Ben de millenicom kullanıcısıyım 240 TL veriyorum taahhüt yapmak istiyorum dersem taahhütlü yapabilirler mi? Ve aylık kac lira olur acaba?
Hocam , müşteri hizmetlerini aradığınızda uzman departmana aktarın diyin. Ben şuanda 209,90TL ödüyorum 12 aylık taahhütlü.

Top Bottom