Neler Yeni

Hangisine geçilir?(Netspeed,Millenicom,Turknet?)

Aiden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aydın
Merhaba, benim önerim Türknet olurdu fakat son zamlardan sonra benim bütçemi aşmaya başlayınca yeni bir arayışa girdim Comnet'e geçtim 4 ay önce. Önce kod kullanarak ücretsiz 1 aylık kampanyadan yararlandım memnun kalınca 1 yıllık peşin ödeyip zamlardan mağdur olmamış oldum. Zaten neticede hepsi malum şirketin altyapısını kullanıyor çok özel bir kolasyonda oturmuyorsan eğer. Comneti denemeni tavsiye ederim. Ayrıca telefon aplikasyonu bugüne kadar kullandığım en kullanıcı dostu, kolay ve en iyi program oldu benim açımdan.

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Furkan
bu millenicomu kötüleyenlerin hepsi berbat çürük altyapıya sahip olanlar
benim oturduğum bina yeni altyapı da yeni türktelekom fiber altyapı var
2 yıldır türktelekom kullanıyordum taahhüt bitti çok pahalı paket sundular
millenicoma geçtim 100mbit mükemmel sıfır kesinti müşteri hizmetlerine yazmak için bir problem yaşamadım 3 4 aydır kullanıyorum
altyapın sağlamsa millenicom öneririm
Destek hattı rezalet. İnternetini kullanırken ben de memnundum

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Mehmet Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Türknet'den süperonlineye geçtim ikisindende memnunum.Tahhüt bitince türknet uygun olursa geçebilirim hızları aynı veriyordu.Şuan fiber geldi apartmana oy üzden geçmiştim süperonlineye.

canakayx

80+
Turknet,Millenicom,netspeed,Vodafone net hangisine geçilir? Taahhüt mantıklı olabilir zamlar açısından.

Kullanıp sorun yaşamayanlar veya yaşayanlar önerilerini yazabilir mi?
Turk neti cidden millenicom ve netspeed gibi kalitesiz markaların yanına mı yazdin :D. Sen milleninetfastfost bağlat

Evilpluto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hakan
Turknet,Millenicom,netspeed,Vodafone net hangisine geçilir? Taahhüt mantıklı olabilir zamlar açısından.

Ben Merkür net için talep oluşturdum tavsiye ederim 24 ay tahattüt var sabit fiyat

The Semih

80+ Silver

Turknet en iyisi TR de, sadece altyapın kötüyse sorun yaşarsın bütün internet sağlayıcılarıyla.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Benim türk telekom taahhütüm bitiyor bu ay sonu,baktım taahhütlü fiyatlar 100mbps için 500tlnin üstünde o yüzden netspeede geçicem gibi duruyor.6 ay sabit fiyat sözü varmış tercih etmemin sebebi bu,yeni yıl zamları nasıl olur Allah bilir.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Mehmet Ali

skyla1e

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Hakan İlhan
altyapın yeni ve sorun cıkartmıyorsa eger türknet diyorum. ama altyapında sorun varsa türkneti önermem cünkü çağrı merkesi ne yazık ki arama yapabiliyor sadece bizler arayamıyoruz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,363
Üyeler
141,824
Son üye
emre kara78
Top Bottom