Neler Yeni

Yardım HATA!!! Tavsiye Edilen Mod 1440x900

Merhabalar öncelikle sistemimi yazayım
Anakart: asus crosshıer V formula
İşlemci: fx8150 8 çekirdek 3.60ghz
Ekran Kartı: Gtx 550ti 1gb
Ram: 2133mhz 8gb

Monitör: Samsung 2ms 60hz monitör

Sorunuma gelince öncelikle şunu söylemek istiyorum bilgisayarı yeni aldım fazla param kalmadı diye 300 liraya kötü bir monitör aldım. Monitörü kasaya takınca ilk önce kabloyu kontrol edin yazısı geldi ve o yazı pc yi kapatsam bile ekranda beliriyor ama açınca gidiyor ve masaüstünde ekran çözünürlüğünü değiştirdiğimde ekranda ''Önerilen mod 1440x900'' yazısı beliriyor ve çok gariptirki 4 tane vga kablosu denedik ve içlerinden 1 tanesi çalıştı o da arkadaşımın o kullanıyor onun monitörünede o kablodan başka vga kablosu uymuyor. Bilgisayarcıya gittim 2 tane vga kablosu aldım ikiside 1440x900 desteklemiyor. Çoğu oyuna girdikmi hepimizin bildiği gibi ayarlar ultra şekilde başlıyor o yüzden monitör (ve ya kablo) desteklemediği için ekranda 'Önerilen Mod 1440x900'' beliriyor ve gitmiyor. Bide çözünürlük ayarlarında 1440x900 ayarı yok. NVDİA denetim masasında yeni çözünürlük oluşturdan 1440x900 çözünürlük oluşturup uyguladığımda masaüstü ekrana sığmıyor auto düzelt yapsam bile düzelmiyor yani napmam lazım kararsızım sinirden monitörü delicektim şimdi letgoda ilana koydum samsunda alırsanız çok sevinirim asdfadsf evet hatam budur hocam çözümünü bulabilen varmı?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Evinizde TV varsa ona bağlayıp deneyin.

Üzgünüm ama hiç bir yerde 300 TL monitör görmedim. 2.el olmasın?

Top Bottom